Į Rygos oro uostą iš Šiaulių nemokamai veš «airBaltic» autobusas

Nuo kovo 1 d. Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleiviams pasiūlys naują paslaugą – galimybę nemokamai nuvykti į Rygos oro uostą ir atgal. „airBaltic“ autobusai kursuos tarp Rygos oro uosto ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos regioninių centrų, tad keliautojai lengviau pasieks Europos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus, į kuriuos skraidina „airBaltic“.

„airBaltic“ autobusai pagerins susisiekimą tarp Baltijos šalių regionų. Europos, Rusijos, NVS ir Viduriniųjų Rytų keliautojai galės patogiai keliauti į Baltijos šalių regionus, o tai prisidės prie jų ekonominės plėtros. Tikimės, kad prie šios iniciatyvos prisijungs ir vietinės savivaldybės bei investuotojai, nes paslauga teiks naudą regionų gyventojams ir svečiams“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ autobusas – tai nemokama paslauga, kuria pasinaudoti gali „airBaltic“ keleiviai, vykstantys į ir iš Rygos Tarptautinio oro uosto. Naujoji paslauga sujungs oro uostą su Šiaulių (Lietuvoje), Tartu (Estijoje), Valmieros, Jekabpilio, Jelgavos, Daugpilio (Latvijoje) centrinėmis autobusų stotimis. Autobusų maršrutai suderinti su „airBaltic“ atvykimo ir išvykimo skrydžių tvarkaraščiu, todėl siūlo patogų susisiekimą su Europos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų oro uostais. Rezervavus skrydį „airBaltic“ oro linijomis, „airBaltic“ interneto svetainėje bus pasiūlyta pasinaudoti nemokama „airBaltic“ autobuso paslauga. Naujieji autobusai pradės kursuoti nuo 2014 m. kovo 1 dienos.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraidina į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14748502sec.