Lux Express ir airBaltic plečia keliavimo galimybes Baltijos šalių piliečiams

Keleivių pervežimo bendrovė LUX Express ir aviakompanija AirBaltic sutarė dėl bendro prekinio ženklo „airBalticBus“sukūrimo, kuris pagamintas siekiant efektyviau informuoti keleivius apie teikiamas paslaugas ir aptarnavimo standartus. „airBalticBus“ užtikrins keleivių susisiekimą tarp Lietuvos ir Estijos ir tarptautinio oro uosto „Rīga“, iš kurio galima skristi 80 airBaltic siūlomų krypčių į Europą, NVS ir Artimuosius Rytus.

„Dar iki šiol visuomenėje vyrauja nuomonė, kad autobusai ir lėktuvai tarpusavyje konkuruoja. Baltijos šalių turizmo sferų atstovai, turint omenyje sąlyginai nedidelius atstumus, turėtų konsoliduoti savo jėgas ir išplėsti bendrą rinką. Svarbu, kad kelionės metu būtų užtikrintos pačios geriausios sąlygos. Tai viena pagrindinių priemonių padidinti turistų srautą,“ teigia keleivių pervežimo įmonės Lux Express valdybos pirmininkas Hannes Saarpuu.

AirBaltic komercijos direktorius Tero Taskila: „airBaltic siūlo rinktis iš 80 skrydžių į Europą, NVS ir Artimuosius rytus. Mes matome, kad Baltijos šalių gyventojai į skrydžius atvyksta autobusu, todėl logiškas mūsų sprendimas bendradarbiauti su LUX Express, kuris prisijungė prie didžiausios Baltijos šalių lojalumo programos Baltic Miles.“

„AirBalticBus“ autobusai maršrutu Talinas – Ryga kursuoja šešiskart per dieną, o maršrutu Vilnius – Ryga keturiskart per dieną. Autobuso bilietus galimą įsigyti Lux Express ir AirBaltc interneto svetainėse.

Abiejų įmonių klientai gali prisijungti prie lojalumo programos „Baltic Miles“, kurios metu galima rinkti taškus už kiekvieną kartą, kai naudojamasi BalticMiles partnerių paslaugomis - skrydžiais, finansų, telekomunikacijų, viešbučių, pramogų ar transporto paslaugomis. Surinktais taškais galima pasinaudoti užsisakant bet kurio BalticMiles partnerio paslaugas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 


airBaltic
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11996508sec.