Wizz Air siūlo naują paslaugą – automatinę registraciją į skrydį

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia aviakompanija Europoje* ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, pristato naują automatinės registracijos į skrydį (angl. auto check-in) paslaugą, leidžiančią keleiviams įlaipinimo bilietus gauti 50 valandų prieš skrydį. Ši naujovė aktuali tiems klientams, kurie nori užsisakyti lėktuvo bilietus ir vėliau nebesirūpinti įlaipinimo kortelėmis.

Keleivius, kurie įsigis šią paslaugą, rezervacijos sistema užregistruos likus 50 valandų iki išvykimo laiko, paskirs vietą lėktuve (atsitiktinai arba pagal iš anksto pasirinktas vietas) ir el. paštu išsiųs įlaipinimo korteles.

„Džiaugiamės, kad nuolat augantis „Wizz Air“ paslaugų krepšelis pasipildė dar viena nauja paslauga. Laikas tampa vis svarbesniu faktoriumi planuojant tiek verslo, tiek laisvalaikio keliones. Naudodamiesi automatine registracija klientai gali taupyti laiką, nesirūpinti registracija, įlaipinimo kortelėmis ir visą dėmesį skirti kitiems aktualiems dalykams, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado. – „Wizz Air“ nuolat stebi tendencijas, vartotojų įpročius ir kuria naujus produktus ir paslaugas, kad klientų kelionė būtų dar sklandesnė.“

Automatinė registracija į skrydį yra įtraukta į „Wizz Plus“ paketą. Ją taip pat galima įsigyti kartu su „Wizz Flex“, „Wizz Priority“, „lankstaus kelionės partnerio“ ir registracijos oro uoste paslaugomis. Automatinė registracija vienam keleiviui kainuoja 1,50 Eur už vieną skrydį.

Bendrovė nuolat stengiasi tobulinti teikiamas paslaugas ir produktus, kad jie atitiktų keliautojų poreikius, o rezervacijos procesą paverstų sklandesniu ir paprastesniu.

Daugiau informacijos apie automatinės registracijos paslaugą ir sąlygas galima rasti bendrovės interneto svetainėje: https://wizzair.com/lt-lt/informacija-ir-paslaugos/wizz-paslaugos/automatine-registracija.

* „Wizz Air“ į aplinką išmetamas anglies dvideginio kiekis 2019 m. gruodžio mėnesį buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų bendrovių.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, valdo 120 Airbus A320, Airbus A321, Airbus A321 neo ir siūlo daugiau nei 700 maršrutų iš 25 bazių, jungiančių 154 kryptis 45-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 5000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per pastarusius 12 mėn. rinkosi 41 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ yra įregistruota Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) Veiklos saugos audito (IOSA), reiškiantį pasaulinę oro linijų saugą. Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2019 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“, vertindami visas pagrindines oro transporto kategorijas. Šveicarijos oro linijų žvalgybos įmonės CH-AVIATION duomenimis, „Wizz Air“ valdo vieną jauniausių orlaivių parkų pasaulyje.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50700188sec.