Restel prisijungė prie BalticMiles lojalumo programos

Suomijoje pirmaujanti viešbučių ir restoranų bendrovė „Restel“ pasirašė sutartį su Baltijos šalių oro bendrove „airBaltic“ ir prisijungė prie lojalumo programos „BalticMiles“. Lojalumo programos dalyviams bus pasiūlytos viešbučių „Cumulus Hotels“, „Rantasipi Hotels & Resorts“, „Seurahuone Helsinki“ ir „Ikaalinen Spa Hotel“ paslaugos.

„Restel“ tikisi, kad bendradarbiavimas su „airBaltic“ ir prisijungimas prie naujosios lojalumo programos leis jos dalyviams atrasti „Restel“ viešbučius ir tuo pačiu įvertins lojalumo programos teikiamą naudą.

„Restel“ turi 46 viešbučius, daugiau nei 7000 kambarių 28 miestuose. Viešbučių grupė „Restel Hotel Group“ valdo viešbučius „Crowne Plaza Hotel Helsinki“, „Holiday Inn“, „Rantasipi“ ir „Cumulus“, Spa viešbutį „Ikaalinen“ ir „Seurahuone Helsinki“. Bendrovei priklauso beveik 300 restoranų, kurie siūlo suomiškus ir tarptautinės virtuvės patiekalus. Restoranų tinklo spektras – nuo barų, šeimyninių restoranų iki naktinių klubų.

„airBaltic“ vykdo skrydžius į šiuos miestus Suomijoje: Helsinkį, Tamperę, Kuopio, Oulu, Turku, Lappeenranta, Vaasa.

„BalticMiles“ programa buvo pristatyta praėjusių metų spalį. Šiuo metu programoje yra 15 partnerių, tarp kurių viešbučių, pramogų, įvairių paslaugų bendrovės. Daugiau informacijos apie programą – www.balticmiles.com.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 31 lėktuvas: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award), taip pat neseniai pelnė pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 


airBaltic
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18530011sec.