10 populiariausių skrydžių maršrutų per šias šventes

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“skaičiuoja, kad šiemet per Kalėdas ir Naujuosius metus sulauks daugiau keleivių nei įprastai tokiu metu. Kaip ir kasmet keleiviai dažniausiai renkasi skrydžius į Vakarų Europą, tačiau šiemet tarp 10 populiariausių krypčių pateko ir du Rusijos miestai.

Šiemet populiariausių „airBaltic“ skrydžių krypčių Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu dešimtukas:

1. Barselona, Ispanija

2. Paryžius, Prancūzija

3. Maskva, Rusija

4. Londonas, Didžioji Britanija

5. Miunchenas, Vokietija

6. Milanas, Italija

7. Viena, Austrija

8. Roma, Italija

9. Budapeštas, Vengrija

10. Sankt Peterburgas, Rusija

Daugiausia šiomis kryptimis skrenda keleiviai iš Skandinavijos ir Baltijos valstybių.

Į 2012 m. žiemos skrydžių tvarkaraštį „airBaltic“ įtraukė skrydžius į Budapeštą ir Kišiniovą, o į Londoną, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Vieną, Miuncheną, Diuseldorfą, Oslą, Bergeną, Bilundąpradėjo skraidyti dažniau. „airBaltic“ išplėtė skrydžių tinklą po viso pasaulio oro uostus, kai pradėjo bendradarbiauti su didžiosiomis pasaulio oro bendrovėmis ir siūlyti bendrojo kodo skrydžius.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės internetiniame puslapyje: http://www.airbaltic.com/.

 

Apie „airBaltic“: 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „TheBudgiesWorldLowCostAirlineAwards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (GoldAward), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „PhoenixAward 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.76935506sec.