airBaltic patobulino nuotolinę registraciją į skrydžiusir ją skatins nauju mokesčiu

Nuo vasario Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristato paprastesnę registraciją į skrydžius internetu ir naudojantis mobiliaisiais įrenginiais. Besiregistruojantiejinuotoliniu būdu galės sutaupyti ir laiko, ir pinigų – išvengs eilių oro uoste ir nebus papildomai apmokestinami.

„Jei visi mūsų keleiviai registruodamiesi į skrydžius naudotųsi internetu ar mobiliaisiais įrenginiais, per metus jie galėtų sutaupyti iki 90 milijonų minučių, kurias praleidžia eilėseoro uostuose. Tai yra daugiau nei 15 metų, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Michaelas Grimmas. – Norime paskatint savo keleivius naudotis moderniomis technologijomis. Tam ištobulinome registracijos internetu ir mobiliaisiais renginiais galimybę, o norinčių registruotis tradiciniu būdu, bus prašoma sumokėti už paslaugą.“

Atnaujinta savarankiškos registracijos į skrydžius galimybė keleiviams pasiekiama interneto svetainėje airbaltic.com, o naudojantis mobiliaisiais įrenginiais – airbaltic.mobi. Išaugo ne tik svetainių funkcionalumas, bet pailgintas ir laikas kada keleiviai gali patys užsiregistruoti. Dabar keleiviai galės užsiregistruoti likus valandai iki skrydžio pradžios, anksčiau šis laikas buvo dukart ilgesnis. Ši galimybė suteikia daugiau lankstumo registruojantis mobiliaisiais įrenginiais – tai padaryti galima pakeliui į oro uostą ar jau atvykus į jį. Registruotis internetu ar mobiliaisiais įrenginiais galima nuo 12 val. dieną prieš skrydį.

Užsiregistravę internetu ar mobiliaisiais įrenginiais keleiviai tik su rankiniu bagažu oro uoste gali iškart judėti į saugumo tikrinimo erdvę. Keliaujantys su bagažu, jį palikti turės tam skirtame terminale.

Keleiviai, kurie norės būti į skrydį užregistruoti oro uoste tradiciniu būdu, turės sumokėti 34,53 lito (10 eurų) mokestį, jei jų bilietai buvo nupirkti vėliau nei 2013 m. vasario 1 diena. Klientai, pasirinkę registraciją verslo klasės terminale, oro bendrovės tinklalapyje galės įsigyti ir pirmenybę būti užregistruotiems į skrydį. Tradicinė registracija į „airBaltic“ skrydžius bus nemokama keleiviams, turintiems „BusinessFlex“ ir „Business“ klasių bilietus, turintiems „BalticMiles VIP“ kortelę, specialių ar medicininės priežiūrosporeikių, keleiviams su vaikais iki 2 metų ir skrendantiems iš oro uostų, kuriuose registracijos į skrydį savitarnos paslauga neveikia.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus oro uosto.

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17648292sec.