JAV naujienų transliuotojas CNN paskelbė «airBaltic» novatoriškiausia oro linijų bendrove

Viena didžiausių pasaulio naujienų organizacijų CNN Baltijos šalių oro bendrovę „airBaltic“ pripažino novatoriškiausiomis oro linijomis pasaulyje. Tokį pripažinimą oro bendrovė pelnė dėl netradicinių ir inovatyvių paslaugų bei produktų, kuriuos teikia savo klientams.

Kaip skelbiama CNN pranešime, Baltijos šalių oro bendrovė jau ne pirmą kartą pelno įvertinimus už novatoriškas paslaugas ir produktus. Tik „airBaltic“ klientai už skrydžio bilietus gali atsiskaityti virtualia bitkoinų valiuta, įsigyti „airBaltic“ automobilį ar užsakyti šampaną ir rožes skrendančiam savo draugui.

Kaip neseniai skelbta, „airBaltic“ 2013 m. pasiekė 3,45 mln. litų (1 mln. eurų) pelną - vieneriais metais greičiau nei buvo planuota. Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

CNN pranešimas: http://edition.cnn.com/2014/08/12/travel/the-weird-world-of-in-flight-retail/index.html?iref=allsearch

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.20547605sec.