«airBaltic» sėkmė įvertinta per JAV naujienų kanalą CNBC

Vienas didžiausių JAV naujienų kanalų CNBC populiarioje verslo ir finansų laidoje įvertino Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ pasiekimus. Tiesioginėje laidoje su oro bendrovės generaliniu direktoriumi Martinu Gaussu buvo aptarta išskirtinė oro linijų elgsena.

CNBC dėmesį „airBaltic“ oro linijos patraukė drąsiais ir moderniais sprendimais. Šiemet ji tapo pirmąją oro linijų bendrove įdiegusia atsiskaitymų už paslaugas bitkoinų valiuta galimybę. Taip pat bendrovė sėkmingai įgyvendino persitvarkymo planą ir toliau didino pelną net Ukrainos krizės akivaizdoje.

Laidoje oro bendrovės generalinis direktoriusMartinas Gaussas prakalbo apie oro linijų dėmesį visam Baltijos regionui bei paminėjo naujas skrydžių kryptis Iš Vilniaus ir Talino.

Kaip skelbta anksčiau, per pirmąjį šių metų pusmetį „airBaltic“ pasiekė 48,3 milijonų litų pelną. Oro bendrovė neseniai pristatė skrydžius naujomis kryptimis: iš Vilniaus į Amsterdamą bei iš Talino į Paryžių.

Viso, „airBaltic“ skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

Ištrauka iš CNBC programos: http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000333818.

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinisoro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21194315sec.