Kvietimas dalyvauti turizmo seminare Berlyne

2011 m. kovo 8 d. 13 val. LR ambasadoje Berlyne (Charitestr. 9, 10117 Berlin) vyks turizmo seminaras, skirtas Lietuvos įmonėms, siekiančioms pristatyti savo paslaugas Vokietijos rinkoje.

Pagrindinės seminaro temos: kaip pritraukti turistus iš Vokietijos į Lietuvą, į ką reikia atkreipti dėmesį Vokietijoje pristatant savo paslaugas. Seminarą organizuoja Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje ir Baltijos turizmo centras Berlyne.

Vokietijos turizmo įmonių atstovai ir turizmo ekspertai skaitys pranešimus apie turizmo tendencijas Vokietijoje, Vokietijos automobilių klubų narių mėgstamą turizmą lengvaisiais automobiliais ir motociklais, apie potencialią turizmo rinką - rusiškai kalbančius Vokietijos piliečius ir konferencinį turizmą.

Po pranešimų planuojama diskusija – apskritas stalas, kurios metu bus galima aptarti praktinius klausimus. Renginio pabaigoje planuojami individualūs susitikimai.

Seminare kviečiami dalyvauti Lietuvos turizmo įmonių atstovai, kurie dalyvaus Tarptautinėje turizmo parodoje ITB Berlyne 2011 m. kovo 9-13 dienomis, taip pat visi kiti, kurie lankysis Berlyne ir nori daugiau sužinoti apie Vokietijos turizmo rinką.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu [email protected] arba faksu +49 30 890 681 15.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
CHECK-UP "Republikas laukuma klīnikā" Republikas laukuma klīnika
“Republikas laukuma klīnikā” nodrošinām profilaktiskās veselības pārbaudes programmas ģimenes ārsta uzraudzībā. Konsultācijas, USG izmeklējumi | Skatīt vairāk
Lielbornes pastaigu taka TAKA
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk
Dzejas dienas Liepājā Liepājas reģiona TIB
favorite Saglabāt pie favorītiem Šī gada Dzejas dienas Liepājā būs veltītas Raiņa 160. jubilejai, kas apritētu 11. septembrī. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.94496703sec.