Streikuoja Finnair skrydžių palydovai, atšaukta dalis Helsinkis – Vilnius – Helsinkis skrydžių

Suomijos palydovų sąjunga, atstovaujanti aviakompanijų „Finnair“ ir „Blue1“ orlaivių įgulos narius, šiandien nuo 13 val. paskelbė streiką. Dėl streiko bendrovė „Finnair“ priversta atšaukti daugumą reguliariųjų skrydžių, taip pat dalį skrydžių iš ir į Vilnių. Atšauktas šiandien 17.30 val. iš Helsinkio į Vilnių turėjęs atvykti lėktuvas, taip pat 18.05 val. skrydis iš Vilniaus į Helsinkį.

„Nuoširdžiai atsiprašome savo keleivių už patiriamus nepatogumus. Darysime viską, kad jų būtų kuo mažiau. Visų atšauktų skrydžių keleiviai bus informuoti trumposiomis tekstinėmis žinutėmis, sako už klientų aptarnavimą atsakingas viceprezidentas Anssis Komulainenas.

Aviakompanija dės visas pastangas, kad laisvalaikio skrydžiai, tarp kurių daugiausia užsakomieji kelionių organizatorių skrydžiai, būtų vykdomi įprasta tvarka. Tuo tarpu bendrovės reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis streiko metu bus sutrikdytas labiau. Skrydžių tvarkaraštis gali kisti paskutinėmis minutėmis, todėl keleiviams rekomenduojama stebėti informaciją „Finnair“ svetainėje internete adresu www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/finnair/flightlist.

Keleiviai, kurių skrydžiai bus atšaukti, galės pakeisti kelionės laiką į bet kurią kitą datą iki 2011 m. kovo 31 dienos arba susigrąžinti už bilietus sumokėtus pinigus. Prašymą dėl pinigų gražinimo galima užpildyti internete adresu www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/Testing/CurrentIssues/CurrentIssue9/en_INT?locale=en_INT. Aviakompanija taip pat ieškos būdų, kad streiko metu keleiviai galėtų tęsti savo kelionę kitais maršrutais, pirmenybę teikiant grįžtantiems namo.

Keleiviai, kurie bilieto užsakymo metu nurodė savo mobiliojo telefono numerį, apie jų skrydžio pakeitimus bus informuojami trumposiomis žinutėmis. To nepadarę, tačiau pageidaujantys gauti informaciją trumposiomis žinutėmis, gali nurodyti savo telefono numerį bendrovės svetainėje adresu www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/travel/en_INT?tab=5 arba paskambinę „Finnair“ informacijos telefonais.

 

Informacija keleiviams teikiama telefonu +358 600 140 140 (skambinant ne iš Suomijos, skambučio kaina – 3,12 eurų sujungimo mokestis + vietinio tinklo mokestis ) ar telefonu Baltijos šalims +370 5 2723038 (informacija teikiama anglų ir rusų kalbomis). Bendrovė atsiprašo keleivių, jei dėl didelio skambučių skaičiaus telefonų linijos būtų užimtos ir susisiekti nepavyktų.

Suomijos palydovų sąjunga streiką paskelbė nepavykus susitarti dėl naujos kolektyvinės darbo sutarties. Įgyvendinant organizacijos siūlomus kolektyvinės sutarties pakeitimus bendrovės „Finnair“ sąnaudos išaugtų daugiau nei penktadaliu. Tokį išlaidų padidėjimą daugiausia lemtų orlaivių palydovų pageidaujamas didesnis laisvų ir poilsio dienų skaičius. Bendrovėje „Finnair“ dirba apie 2 tūkst. skrydžių palydovų

Apie „Finnair“

Aviakompanija „Finnair“ yra viena seniausių Europoje, įkurta 1923 metais. Pagrindinė „Finnair“ akcininkė yra Suomijos vyriausybė, kuri valdo 55,8 proc. akcijų. Kiti akcininkai – draudimo ir kitos kompanijos, privatūs asmenys. Apie 20 proc. akcijų priklauso užsienio kompanijoms ar asmenims. Šiuo metu bendrovėje dirba apie 8 tūkst. darbuotojų. Per parą „Finnair“ atlieka apie 200 reisų, tarp jų į svarbiausius Azijos oro uostus – Kinijos, Indijos, Japonijos, Pietų Korėjos ir Tailando.

Trečiąjį 2010 metų ketvirtį kompanijos veiklos pelnas buvo 42 mln. eurų (apie 145 mln. litų), apyvarta - 551 mln. eurų (apie 1902,5 mln. litų). Per devynis šių metų mėnesius „Finnair“ iš viso pervežė apie 5,5 mln. keleivių. Skrydžius į Vilnių „Finnair“ pradėjo vykdyti prieš 17 metų. Populiariausi lietuvių maršrutai pagal trečiąjį šių metų ketvirtį šalyje parduotų bilietų skaičių yra Helsinkis, Niujorkas, Londonas, Pekinas, Mančesteris, Torontas, Stokholmas, Delis, Honkongas, Šanchajus.

Daugiau informacijos: Finnair Media Desk tel. +358 9 818 4020, [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.01.2025 - 12.02.2025 Brīvdienu ceļojumi - akcija līdz 11.02. Estravel Latvia
Pēdējā brīža piedāvājumi un Agrā rezervēšana - līdz 11.02. atlaides Jūsu brīvdienu ceļojumiem! Nepalaidiet garām iespēju! | Skatīt vairāk
no 399 EUR
Krišjānim Valdemāram 200 Talsu novada TIC
„Vairo Valdemāru!” – šo saukli šogad dzirdēsim un lasīsim ne vienu reizi vien, jo šogad mūsu dižgaram Krišjānim Valdemāram – 200 gadi. | Skatīt vairāk
Koru koncerts “Mīlestības dziesmas” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15.februārī 17.00 Kocēnu Kultūras namā notiks koru koncerts “Mīlestības dziesmas”, kurā piedalīsies kori no Kocēniem, Strenčiem un Jelgavas. | Skatīt vairāk
5 EUR
Pilna Servisa Līzings Audi A6 Limousine Europcar
Audi A6 Limousine TFSI e apvieno labāko no abām pasaulēm: pilnībā elektriskajā režīmā tas rada ļoti mazu troksni un nerada lokālos izmešus. | Skatīt vairāk
598 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.58854818sec.