Japonijos žemės drebėjimo ir cunamio aukas galima paremti BalticMiles taškais

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ lojalumo programos „BalticMiles“ nariai savo sukauptus lojalumo taškus gali panaudoti pagalbai nukentėjusiems nuo Japoniją neseniai sukrėtusių žemės drebėjimo ir cunamio.

„Lojalumo programos „BalticMiles“ dalyviai taškus kaupia apsipirkdami, pildamiesi kurą, rezervuodamiesi viešbučius ir skrisdami su „airBaltic“. Dabar sukauptais taškais galima padėti Japonijos žmonėms“, – sakė „BalticMiles“ generalinis direktorius Ericas Barray.

Lojalumo programos dalyviai savo „BalticMiles“ taškus gali pervesti Šveicarijos Raudonojo Kryžiaus asociacijai, nurodydami aukos tikslą – „Žemės drebėjimas Japonijoje ir cunamis Ramiajame vandenyne“, ir taip padėti šią šalį ištikusios tragedijos aukoms.

„BalticMiles" programa, prasidėjusi 2009 m. rudenį, leidžia nariams taškus panaudoti ne tik įsigyjant įvairias paslaugas ir produktus, bet ir aukojant kelioms labdaros organizacijoms.

Apie „BalticMiles“:

Tai pirmoji lojalumo programa Baltijos šalyse, apjungianti didelį būrį partnerių. Programos taškus galima kaupti įvairiais būdais – skrydžiais, kelionėmis, nakvynėmis viešbučiuose, nuomojant automobilį, apsilankant restoranuose, naudojantis SPA paslaugomis, grožio procedūromis, telekomunikacijų ir finansų paslaugomis, perkant „BalticMiles“ internetinėje parduotuvėje ir kitaip. Taškus galima keisti į skrydžius, nakvynes viešbučiuose, SPA procedūras, automobilių nuomą, kino bilietus, kvepalus ir kosmetiką, juvelyrinius dirbinius ir laikrodžius, dizainerių sukurtus interjero puošybos elementus, kelionines rankines ir lagaminus, vaikiškus žaislus ir dar daugiau nei 3000 kitų prekių, kurios pateikiamos internetinėje parduotuvėje www.balticmiles.com.

Patogiausias būdas tapti „BalticMiles" programos nariu – užsiregistruoti tinklalapyje www.balticmiles.com arba susisiekti su „BalticMiles" narių aptarnavimo centru. Taip pat galima registruotis programoje užpildant paraiškos formą, kurią galima rasti visuose „airBaltic" bilietų pardavimo biuruose, skrydžių registracijos langeliuose ar verslo klientų laukimo salėje Rygos tarptautiniame oro uoste, taip pat programos partnerių prekybos vietose.

Internete: www.balticmiles.com

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latgales amatnieku un mājražotāju tirgus  Līvānu TIC
Pirms valsts svētkiem aicinām apmeklēt sirsnīgu Latgales darinājumu tirgu pašā Rīgas sirdī! Lieliska iespēja gan iepirkties svētkiem, gan satikt | Skatīt vairāk
Ziemassvētki Lapzemē Nikos Travel
Maģiskais Ziemassvētku vai Jaunā gada ceļojums uz Lapzemi!Izbaudīsim īstu ziemas pasaku, kad sniegpārslas lēni krit uz vaigie un zem kājām balts | Skatīt vairāk
309 EUR
 Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Auto-foto orientēšanās spēle Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.63615084sec.