Puikūs baroko įspūdžiai Olomouce!

Jau šeštą kartą Olomouce Centrinėje Moravijoje vyks „Baroko šventė“ - liepos 7-29 dienomis!

Svečių laukia 22 vakarai su septyniomis naujai parengtomis viso vakaro programomis su puikias Čekijos ir užsienio solistais bei dramos aktoriais. Spektakliuose dalyvaus daugiau nei 70 profesionalių atlikėjų, grojančių istoriniais muzikos instrumentais.

Olomouco baroko šventė tai vienas iš įdomiausių vasaros turistinio sezono Čekijoje renginių. Lankytojų laukia nuostabūs kultūros ir gastronomijos įspūdžiai – nuo Rumunijos vynų degustacijos, baroko spektaklių ir senovinių užuolaidų parodos iki neobarokinės Šv. Jono Sarkanderio koplyčios bei Šv. Mykolo bažnyčios su įėjimu į bokštą aplankymo. Bus irgi kitos staigmenos: miesto aplankymas, specialus šešių patiekalų baroko meniu „Atmosphere“ restorane ir nakvynių paketai (apgyvendinimas pasirinktuose viešbučiuose ir baroko spektaklis).


Olomouco barokas aiškiai įrašytas į miesto pobūdį. Rasime čia daug baroko architektūros pavyzdžių, o pagrindiniai tai: Arkivyskupų rūmai, Šv. Trejybės kolona (įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą), fontanai, jėzuitų konviktas, Kostel Panny Marie Sněžné bažnyčia ar Šv. Jono Sarkanderio koplyčia.


Renginių bilietų užsakymas ir daugiau informacijos: www.baroko.olomouc.eu


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.09.2025 - 20.09.2025 "Baltais flīģelis" 25. jubilejas programma Siguldas novada TIC
Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis” atklās 25. jubilejas sezonu ar īpašu programmu “ZĪDA CEĻŠ”. | Skatīt vairāk
Riču ezers un Pērkules krauja TAKA
Riču ezers atrodas pierobežā un ietilpst Silenes dabas parka teritorijā. | Skatīt vairāk
Eiropas Sporta nedēļa Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 19. līdz 28. septembrim Valmieras novadā norisināsies dažādas aktivitātes Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Aicinām tās piedzīvot Valmieras pusē! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40151906sec.