Ispanijos paplūdimiuose gali nelikti barų

Ispanijos paplūdimiuose gali nelikti paplūdimio barų – chiringuito, kuriuose jau daugelį metų turistai randa pavėsį, palmių šešėlį ir sangriją. Paplūdimio barų savininkai priešinasi Vidaus reikalų ministerijos ketinimams uždaryti barus iki vasaros sezono pradžios.

Savininkai pabrėžia, kad šie paplūdimio barai jau yra tapę kultūriniu vasaros sezono paveldu Ispanijoje ir gyvuoja šalyje jau daugelį metų. Tuo tarpu Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad Ispanijos paplūdimiai yra perpildyti ir remdamasi „pakrantės apsaugos įstatymu” primena, kad smėlio paplūdimų rajone draudžiama statyti bet kokius statinius. Valdžios atstovai pabrėžia, kad jų tikslas ne panaikinti šiuos paplūdimių barus, o perkelti juos giliau į miesto teritoriją.

Vieno baro Kosta de Sol Guadalmar savininkas Servando Sidonca pasakoja, kad jo paplūdimio baras pastatytas praėjusio amžiaus 50-taisiais metais, kai turizmo infrastruktūra dar tik kūrėsi. Dabar jis perkeliamas arčiau miesto, tuo būdu netenka chiringuito statuso ir virsta paprastu miesto restoranu. Tradicijos išnyks kartu su baru išnykimu paplūdimiuose.

Reikia pasakyti, kad dalis Ispanijos politinių partijų nepritaria šiam paplūdimio barų „perkelimui” ir grindžia savo poziciją tuom, kad šiuos barus pamėgo užsienio turistai, o tai įneša nemažai įplaukų į šalies biudžetą. Barų savininkai jau kreipėsi į savo klientus prašydami pasirašyti peticiją, kuri leistų jiems išsaugoti savo paplūdimio barus ir priverstų Vidaus reikalų ministeriją iš naujo apsvarstyti šį sprendimą.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.05.2025 - 13.05.2025 Grupas "Jumprava" koncerts Liepājas reģiona TIB
17. maijā grupa "Jumprava" aicina uz jubilejas koncertu koncertdārzā "Pūt, vējiņi". | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 10.05.2025 Dobelē zied ceriņi! Nikos Travel
Ceriņi, Dobele...pavasaris... Tas ir garšīgi,skaisti un baudāmi. Tikai reizi gadā- 24.05.2025. Pievienojies un baudi pavasara smaržu! | Skatīt vairāk
no 30 EUR
Aizraujošais ĶĪNAS ceļojums! AL SVETS
Ķīnas galvaspilsēta – Pekina, astotais pasaules brīnums Lielais Ķīnas mūris, Terakotas armija Siaņā, Lielas PANDAS Čendu rezervātā, Šanhaja | Skatīt vairāk
2500 EUR
 Atpūtas komplekss “Ambro krasts” TAKA
Lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Atpūtas komplekss atrodas Višķu ezera krastā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.81453991sec.