45 metų sulaukę keliautojai prisimena jaunystės keliones [1]

Turistai, kurie jau yra sulaukę daugiau 45 –erių metų, yra išauginę vaikus, dažnai ima keliauti taip, kaip tai darė savo jaunystėje. Remiantis tyrimo, kurį atliko Jet2holidays.com, rezultatais, beveik trečdalis respondentų (28%) bando prisiminti jaunystę ir vyksta į tas keliones, kurių negalėjo anuomet sau leisti. 35% respondentų keliauja kartus su suaugusiais savo vaikais tam, kad sustiprintų tarpusavio santykius.

Apklausoje dalyvavo 1000 respondentų, vyresnių nei 45 metai. Tyrimo rezultatai rodo, kad šis metas yra puikus metas išpildyti savo jaunystės troškimus. Populiariausias atsakymas „kelionės į naujus kraštus“ (61%), tokį pat atsakymą respondentai duotų ir savo jaunystėje (59%). Antras pagal populiarumą atsakymas "relaksacija" (36% ir 28% procentai), "daug alkoholio" (2% ir5%), "sportas" (1% ir 4%) ir netgi "sekso kelionės" (4% ir 0%).

Be to, šiuo metu žmonės stengiasi laisvalaikį praleisti savo gimtinėje. Vienas iš populiariausių užsienio kraštų yra Ispanija (26% ir 43%), Turkija (12% ir 4%), Algarvė (11% ir 6%), Graikija (24% ir 20%), Kanarų salos (19% ir 16%) ir Balearų salos (8% ir 11%).

Tyrimo rezultatai rodo, kad dabartinis ekonominis sunkmetis turi įtakos ne tik planuojant keliones, bet ir suartina šeimų bendravimą ir tarpusavio santykius. Vis daugiau jaunuolių, vyresnių nei 18 metų, pasirenka keliones kartu su savo tėvais, kad galėtų nukeliauti ten, kur patys negalis sau leisti bei tuo pačiu sutaupyti. Ši krizė verčia atgaivinti senas šeimos kelionių tradicijas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 virginija 08/06/2009 20:14 noriu paklausti,kokia salis yra Algarve,ir kaip ten toks didelis procentas turistu nukeliauja,ar tik ne per Babtus,o Turkcija?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 09.11.2025 Restorāns Seasons piedāvā ēdienu kā gleznu Grand Palace Hotel
Grand Palace Hotel restorāna "Seasons" piedāvājums tapis, iedvesmojoties no slavenu gleznotāju darbiem un katrs ēdiens tos atspoguļo. | Skatīt vairāk
45 EUR
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk
Koncerts Dricānu Dominantei 20! Līvānu TIC
Aicinām uz īpašu svētku koncertu, kurā kopīgi atzīmēsim ne tikai Ziemassvētku tuvošanos, bet arī godināsim Dricānu Dominantes 20 gadu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22629094sec.