Belgų restoranų klientai patys sprendžia, kiek mokėti už pietus

Belgijos sostinės Briuselio priemiestyje Evere atidarytas restoranas, kuriame lankytojai patys sprendžia, kiek reikia mokėti už pietus. Meniu sudaro įvairūs užkandžiai, karštieji patiekalai ir desertai.

Naujoji restorano koncepcija: „mokėk kiek nori“. Restorano savininkai nepaisydami pasaulinės ekonomikos krizės ir sparčiai mažėjančio kavinių ir restoranų lankytojų skaičiaus, vis dėlto tikisi, kad ši akcija susilauks pasisekimo. Restorano meniu yra tikrai ne iš paprastųjų, – čia galima užsisakyti ispaniško kumpio su molūgių gabaliukais, kokoso piene keptas krevetes, keptus omarus ir daugelį kitų patiekalų.

Savininkai suskaičiavo, kad triejų pateikalų pietūs vidutiniškai kainuoja 22 eurus. Jie tikisi, kad klientai bus pakankamai dosnūs ir sumokės bentjau šią sumą. Ši apmokėjimo sistema galios tik darbo dienomis, o savaitgaliais kiekvienam patiekalui bus nustatytos kainos.

Visuomeninės maitinimo įstaigos, dirbančios pagal sistemą – „Mokėk kiek nori“ jau veikia Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Daugiau informacijos:www.evere.irisnet.be

Travelnews.lt/RiaNovosti

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.06.2025 - 03.07.2025 Atpūtas un izklaides vietas Liepājā Liepājas reģiona TIB
Liepāja ir pilsēta, kas pulsē savā ritmā – gan dienā, gan naktī. Tā piedāvā daudzveidīgas iespējas kvalitatīvai atpūtai. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 08.07.2025 Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā! Latvia Tours
COSTA CRUISES nav tikai kruīza kompānija – tā ir leģenda ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi, kas savieno klasisku itāļu stilu ar mūsdienu komfortu | Skatīt vairāk
🇮🇹 Atpūties Toskānas ritmā! Latvia Tours - Berga bazārs
Izbaudi Toskānu, kur katrs mirklis ir kā no gleznas – vīna lauki, smaržīgi cipreses stādi un nesteidzīgas brokastis ar skatu uz dabu... | Skatīt vairāk
no 579.00 EUR
Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.86344194sec.