Ateities technologijos žada transformuoti viešbučius

Vokiečių mokslininkai sukūrė ateities viešbučių viziją. Ateityje aukštosios technologijos ir wellness elementai bus svarbiausi viešbučių, paplūdimių formų ir panoraminių vaizdų dalykai.

Lovose bus įrengti elektros varikliai. Jų pagalba bus galima užmigti vos per kelias sekundes, langai bet kuriuo momentu galės tapti monitoriais, pro kuriuos turistas žiūrės savo atostogų nuotraukas.

Be to, ir vonios kambarys turėtų pasipuošti naujomis technologijomis – sienose bus įrengti infraraudonųjų spindulių davikliai, kurie vos per kelias minutes vonią pavers sauna, taip pat bus įmanoma pasirinkti tinkamą aplinkos aromatą. Iš čiaupo bėgs ne tik vanduo, tačiau būtent jo pagalba, bus reguliuojama temperatūra.

Žiūrėkite vaizdo medžiagą!

 

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets TAKA
Naujenes pilskalns, kurš tika apdzīvots jau kopš 8. gadsimta, tiek uzskatīts par Daugavpils dibināšanas vietu. Dinaburgas pili kā robežcietoksni. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.09.2025 - 14.09.2025 Miks Galvanovskis | Roka vakars Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. septembrī plkst. 19.00 pie Strenču Kultūras centra ROKA VAKARS ar Miku Galvanovski. Akustiskais koncerts. | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.89988613sec.