Išrinktas gražiausias metų dangoraižis

2009 m. gražiausiu pasaulio dangoraižiu išrinktas Aqua bokštas Čikagoje (JAV). Dangoraižių apdovanojimų laimėtojus renka Skyscraper Award žiuri. Svarbu tai, kad laimėtoju tapo ne galingiausias ir aukščiausias, bet estetiškiausias dangoraižis pasaulyje.

Žiuri sudarė ekspertai iš 67 šalių. Buvo vertinamas pastatų grožis, funkcionalumas bei ekologiškumas.

Architekto Jeanne Gang sukurtas Čikagos dangoraižis sulaukė daug pagyrų. Visų pirma buvo įvertinta pastato žavinga forma. Dangoraižis atrodo itin gyvybingai ir sukelia malonių pojūčių. Žiuri gana gerą įspūdį paliko techniniai ir aplinką tausojantys statybos sprendimai. Antrąją vietą pelnė dangoraižis O-14 Dubajuje, o trečiojoje vietoje liko daugiaaukštis pastatas The Met Bankoke.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Zelta rudens Augšdaugavas novadā ir klāt Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kad koki uzvelk savus krāšņākos tērpus un zeme smaržo pēc lapām, Augšdaugavas novads aicina Tevi izbaudīt rudens burvību gleznainās dabas takās! | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.10.2025 - 09.11.2025 Kopas "Vilkači" koncerts Līvānu TIC
Kopa “Vilkači” ir atpazīstama ar savu unikālo spēju apvienot seno karavīru garu, latviešu tautas mantojumu un spēcīgu muzikālo izpildījumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62058902sec.