Shanxi provincijos vienuolynas Xuánkong Sì tiesiog „pasikabino” ant uolų. Dėl kokių priežasčių vienuoliai pasirinko būtent šią vietą? Vienoje senovės sakmėje aiškinama taip: Anksčiau šioje vietoje, kur dabar yra įsikūręs vienuolynas, tekėjusi upė, kuri buvo labai svarbi transporto ir prekybos sričiai. Tuo metu šalis sulaukė daug kritulių, kurie sukėlė didžiulius potvynius. Legenda teigia, kad už potvynius buvo atsakingas aukso drakonas. Norėdami suvaldyti drakoną, gyventojai šioje vietoje pastatytė vienuolyną.
Ir po dviejų tūkstančių metų Shanxi vienuolynas stovi toje pačioje vietoje. Vienuolynas šalį saugo nuo audrų ir potvynių.
Gongshu, specialios statybos rūšies išradėjas, itin grožėjosi vienuolynu. Vienuoliai yra įsitikinęs, kad vienuolynu domimasi dėl jo įdomios įsikūrimo vietos.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
Melnās piektdienas akcijas laikā līdz 08.12. - rezervē kruīzu ar atlaidi kajītes pamatcenai un izvēlies sev piemērotākās ATLAIDES! Nepalaid garām! | Skatīt vairāk
Pirms valsts svētkiem aicinām apmeklēt sirsnīgu Latgales darinājumu tirgu pašā Rīgas sirdī! Lieliska iespēja gan iepirkties svētkiem, gan satikt | Skatīt vairāk