ASV iebraukšanas nodokļa ieviešana kavējas

Tas, ka ceļotājiem, iebraucot Amerikas Savienotajās Valstīs, būs jāšķiras no desmit ASV dolāriem, tika izlemts jau 2009. gadā. Likums, ko sauc par Travel Promotion Act (Tūrisma veicināšanas likums), paredz, ka no iebraukšanas nodokļa iegūtās naudas tiks finansēta tūrisma industrija un veikta valsts reklāma.

Tomēr to, kā nodoklis tiks iekasēts, neviens vēl īsti nezina. ASV tūrisma apvienības prezidents Rodžers Dovs nesen paziņoja, ka projekts tiks uzsākts tikai 2010. gada beigās. Dovs uzskata, ka nodokļa iekasēšana notiks elektroniski - katram ceļotājam, kas ASV ieceļo bez vīzas, pirms ceļojuma vajadzēs reģistrēties tiešsaistē, tomēr precīza procedūra vēl nav zināma.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:


WOOPS
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.05373406sec.