Romas valdība vēlas atbrīvoties no dzīvajām skulptūrām [1]

Romas pašvaldība ieviesīs jaunus noteikumus ielu mākslinieku darbībai, tādā veidā bremzējot “dzīvo statuju” aktivitāti.

“Dzīvās statujas” ir ielu mākslinieki, kas krāšņošos kostīmos ietērpušies un nokrāsojušies stāv gājeju ietvēs. Tādus māksliniekus ceļotājs var sastapt un nofotografēties ar tiem visās pasaules lielākajās metrapolēs. Bet tagad Itālijas galvaspilsētas pašvaldība nevēlas nekustīgās skulptūras vairs redzēt. Romas pilsētas kultūras atašejs Federico Mollicone apgalvo, ka tā neesot nekāda māksla, ko dzīvās skulptūras radot, bet visdrīzāk naudas izspiešana tūristiem, liekot maksāt par fotografēšanos.

Romas pašvaldībā plānoti jauni noteikumi, kas ne tikai aizdzīs "dzīvās skulptūras", bet arī ierobežos citu ielu mākslinieku darbību Romā. Ielu muzikantiem būs atļauts uzstāties līdz pulkstens desmitiem vakarā, pēc tam par nepakļaušanos noteikumiem, draud instrumentu un rekvizītu konfiscēšana.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 Kristīne 09/27/2011 12:31 Galīgi apdulluši.


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:


Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
,


1st-studio.com
,


Želesa
,


Novatours
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.87224388sec.