Įvažiavimo mokėstis į Jūrmalą galėtu padidėti

Jūrmalos miesto savivaldybė pradėjusi pokalbį apie mokesčio padidinimą už įvažiavimą į Jūrmalą, nuo vieno iki trijų latų. Taipat planuota padaryti ir dviračių aikšteles, nes daug turistų čia atvažiuojią  būtent su šiuo transportu. Aikštelės bus šiose rajonuose: Priedaine, Bulduri, Dzintari, Majori, Dubulti, Kauguri ir Ķemeri.

Deputatai mini, kad įvažiavimo mokėstis toks išlikęs jau 15 metų, ir vidutininškai už ivažiavimą i kurortinį miestą savivaldybė gauna 1,8 milijonų latų per metus. Deputatai taipat planuoja atkelti įvažiavimo mokėstį per žiemą.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.21963501sec.