Džiazo interpretacijų vakaras

Sausio 26 d., trečiadienį, 20 val. restorane “Kalvarijų No 1” koncertuos jaunųjų džiazo muzikantų ansamblis “Pilkojo pašnekesio nepriklausoma žemė”: saksofonininkas Leonardas Pilkauskas, kontrabosininkas Mykolas Bazaras, pianistas Motiejus Bazaras, perkusininkas Andreas Fryland (Danija).

Vakaro programoje jauni, tačiau džiazo mėgėjams gerai žinomi muzikantai pristatys originalias kompozicijas bei savo improvizacinius sugebėjimus joms interpretuoti.

Danų būgnininkas Andreas Fryland (gimė 1983 m.) daug koncertuoja Kopenhagoje ir aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Andreas yra grojęs su Kenny Werner, Teddy Charles, Benjamin Koppel, Tineke Postma, Jakob Dinesen, Thomas Hass ir kitais. Šiuo metu aktyviai koncertuoja su traptautinį pripažinimą pelniusiu trio "Wolff/Angiuli/Andreas" pristatančiu savo naujausią albumą "Prelude".

Vilnietis Leonardas Pilkauskas (gimė 1984 m.) – saksofonistas, kompozitorius, "amžinas studentas", šiuo metu studijuoja Amsterdame Olandijoje. Baigęs M.K. Čiurlionio menų mokyklą Leonardas pradėjo klasikinio saksofono studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o bakalauro diplomą atsiėmė jau kaip džiazo atlikėjas. Studijas tęsė Hagos Karališkojoje konservatorijoje, kurią baigė 2010 metų gegužės mėnesį. Iškart po to Leonardas įstojo į Amsterdamo koservatoriją studijuoti džiazo programą magistratūroje. Jaunasis muzikantas siekia kuo dažniau koncertuoti Lietuvoje ir užsienyje.

Motiejus Bazaras gimė 1987 metais muzikų šeimoje. Pirmieji muzikiniai įgudžiai susiformavo namuose, kurie vėliau buvo tobulinami chorinio dainavimo mokykloje "Varpelis". 1995 - 2004 m. mokėsi J. Naujalio muzikos gimnazijoje, Rymantės Šerkšnytės klasėje. Per šį laikotarpį Motiejus dalyvavo ir tapo laureatu daugelyje tarptautinių ir respublikinių konkursų. Yra grojęs su Kauno, Lietuvos, Talino kameriniais orkestrais.

2004 - 2006 m. Motiejus mokėsi J. Gruodžio konservatorijoje, Sonatos Bielionytės klasėje. Nuo 2006 m. mokosi LMTA, Kauno fakultete, profesoriaus Zbignevo Ibelhaupto klasėje. 2008 - 2009 m. pagal mainų programą studijavo Hamburgo aukštojoje muzikos mokykloje, profesoriaus Volkerio Banfieldo klasėje. Nuo 2003 m. Motiejus susidomi kamerine muzika. Yra dalyvavęs ir laimėjęs keletą tarptautinių konkursų, dalyvavęs festivaliuose su įvairių sudėčių ansambliais.

Nuo mažens gyvuoja brolių Motiejaus ir Mykolo Bazarų fortepijonins duetas. Sukaupta nemažai repertuaro, kuris ne kartą buvo įvertintas konkursuose ir festivaliuose. Motiejus taip pat domisi džiazu, yra daugelio šios muzikos ansamblių, projektų narys. Paties suburtas trio yra laimėjęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Motiejus yra atviras naujoms muzikinėms idėjoms, domisi ir gilinasi į skirtingus specifinius stilius, eksperimentuoja elektronines muzikos srityje.

Kontrabosistas Mykolas Bazaras nuo mažumės augo supamas muzikos garsų. Neatsispyręs pagundai imituoti širdžiai mielus žemus tonus, jaunuolis pradėjo groti bosine gitara. Puiki nuotaika ir įspūdžiai dalyvaujant įvariuose Lietuvos džiazo konkursuose, festivaliuose skatino tobulėti, o tembro paieškos pastūmėjo išmėginti jėgas ir kontraboso srityje. Džiazo trio su broliu Motiejumi Bazaru ir Ąžuolu Paulausku, elektroninės muzikos projektas „REsound“, pop grupė „UAB Music“, „Baltic Salsa Orchestra“, „Dalius Naujokaitis – Naujo Atomic Orchestra“, „Baiba‘s Groove House“, "Yrinauda", "3Fingers", "Leonardo Pilkausko džiazo kvartetas" – vieni įsimintiniausių Mykolo muzikavimo momentų.

Įėjimas į koncertą nemokamas.

Stalus prašome rezervuoti iš anksto telefonu +370 671 78676

www.kalvariju1.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38511109sec.