Geras šuo Ferdis – smagus rankų darbo lėlių spektaklis visai šeimai

Šį sekmadienį „Senamiesčio lėlių“ teatras, įsikūręs Užupio meno inkubatoriuje, kviečia atvykti pažiūrėti smagaus lėlių spektaklio „Geras šuo Ferdis“. Spektaklyje pristatoma istorija apie pareigingą taksų veislės šunį Ferdį ir jo nuotykius stengiantis išlaikyti ramybę gimtajame kieme.

Ferdžio kieme gyvena daugybė gyvūlėlių, už kuriuos jis yra atsakingas. Tačiau kaip įvesti tvarką kieme, kuriame gyvena nepaklusnus ir užsispyręs paršelis, pasipūtėlis gaidys ir apkalbinėtoja višta? Ferdžiui ateina nelengvas metas, kuomet šį šuniškų problemų aruodą papildo atsliūkinusi lapė, siekianti nusinešti paršelį į savo olą.

Spektaklis „Geras šuo Ferdis“ vilniečiams ir kitų Lietuvos miestų gyventojams jau rodomas ne pirmus metus. Tiek mažus, tiek didelius spektaklio žiūrovus pavergia linksmos dainelės ir smagi bei intriguojanti istorija. Spektakliui papildomo žavesio suteikia išradingų menininkų rankomis sukurtos šmaikščios ir linksmos lėlės.

Šis iš pirmo žvilgsnio paprasto siužeto spektaklis tiek mažuosius, tiek didelius žiūrovus moko nepamiršti svarbiausių vertybių gyvenime. Tik draugystės, pakantumo ir nuoširdumo dėka gali būti „išgelbėtas“ kiekvieno mūsų šeimos ir bendruomenės kiemas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26658893sec.