Lietuvoje vyks jau 10-asis Japonijos kino festivalis

2011-aisiais metais minime diplomatinių ryšių tarp Lietuvos ir Japonijos 20-ies metų jubiliejų. Šia proga visus metus Lietuvoje ir Japonijoje bus organizuojami įvairūs renginiai. Vasario 4 d. 19 val. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ prasidės 10-asis Japonijos kino festivalis. Japonijos ambasados, Japonijos fondo ir „Forum Cinemas Vingis“ organizuojamas festivalis pradės renginių ciklą, skirtą diplomatinių ryšių tarp Lietuvos ir Japonijos 20-mečiui Lietuvoje paminėti.

Festivalyje bus rodomi šeši, iki šiol Lietuvoje nerodyti, japonų filmai: „Kopėjo kvaitulys“, „Randuoti angelai“, „Pabudimas“, „Kamui durklas“, „Ecuko Kamijos jaunystė“ ir „Kinrožės viešbutis“.

 

Šių metų festivalį pradės režisieriaus Masato Harada filmas „Kopėjo kvaitulys“ (2008 m.). Tai intriguojanti istorija, kuri sukaustys žiūrovo dėmesį įtampa ir tikroviškumu. 1985-ųjų rugpjūčio 12 dieną sudužo keleivinis reaktyvinis lėktuvas: iš 524-ių keleivių išgyveno tik 4. Ši nelaimė tapo didžiausia pasaulyje lėktuvo katastrofa. Vietos naujienų reporteriai blaškosi tarp daubybės faktų ir gandų.

Yuuki, vietos laikraščio korespondentas, atsakingas už nelaimės apžvalgą, užvaldytas katastrofos siaubo, išgyvena akimirkas, kai reikia priimti sunkius sprendimus. Kas yra naujienos ir kas yra reporteris? Kaip žmogui atlikti savo darbą ir kaip išgyventi kompanijos hierarchijoje? Ką jam reiškia šeima ir draugai?

Iki malonių susitikimų kino salėje!
Linkime gražių žiemos vakarų su japonišku kinu.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14230299sec.