Paroda VIVATTUR vilios turizmo paslaugų gausa

Vasario 25 dieną lankytojus pakvies tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2011. Paroda rengiama jau 17-ąjį kartą, lankytojų ji lauks parodų centre „Litexpo“ tris dienas, vasario 25 - 27 dienomis.

VIVATTUR yra viena labiausiai lankomų parodų Lietuvoje. Šiemet į parodą atvyksta 172 dalyviai iš 17-os pasaulio šalių. Parodos ekspozicijų plotas sieks beveik 1500 kvadratinių metrų, užims visą 5-ojo paviljono salę.

Dėmesiu lankytojus apdovanos ne tik kaimyninės šalys – Latvija, Lenkija, Estija, populiariosios Europos turizmo šalys - Ispanija, Graikija, Italija, Čekijos Respublika, Kroatija, bet ir išskirtinių Tailando, Moldovos, Ukrainos, JAE, Gruzijos, Turkijos, Izraelio šalių, viliojančių turistiniais ištekliais, atstovai. Parodoje laukiama svečių iš mums dar tolimų šalių – Ganos bei Nepalo.

Lietuvos didžiausios kelionių agentūros pristatys 2011 metų sezono naujienas, lankytojus kvies keliauti po gausybę pasaulio įdomiausių kraštų – Australiją, Afrikos šalis, kvies į Tian Šanio kalnus, Sibirą bei Kaukazą. Lankytojai galės įsigyti kelionių su nuolaida, specialiomis parodos kainomis ir ypatingomis, tik parodos metu galiojančiomis sąlygomis. Be to, parodoje bus galimybė susipažinti su nauja kelionių organizatoriaus „Novaturo“ išskirtinių poilsio kelionių linija „Novaturas Gold“.

2011 metai Lietuvoje - Sveikatos turizmo metai. Džiugu, kad parodos VIVATTUR metu stendus įsirengs bei įvairias paslaugas bei naujas sveikatos turizmo galimybes pasiūlys stambiausi Lietuvos kurortai, SPA bei Kurortų asociacijos.

Tapo gera tradicija, kad VIVATTUR parodoje gausiai pristatomi vietinio turizmo ištekliai, kultūrinis paveldas, nauji aktyvaus laisvalaikio būdai. Didžiausiame VIVATTUR parodos stende "Lietuva. Pamatyk! Pajausk! Pamilk!“ lankytojai galės išsamiai susipažinti su turizmo ir poilsio galimybėmis visoje Lietuvoje. Miestų ir rajonų savivaldybės, turizmo informacijos centrai, parkai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos pristatys ramaus poilsio vietas, turistinius maršrutus po šalies regionus, miestus ir miestelius, naujus žygius dviračiais, iškylas baidarėmis ar plaustais, kvies apsilankyti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose.

Laisvalaikio ir sporto prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės demonstruos turistinius automobilinius namelius, turistinius autobusus, lankytojai ras baidarių ir vandens sporto inventoriaus.

Tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda yra didelis įvykis dalyviams ir linksma šventė lankytojams. Jos metu vyks daug žaidimų, loterijų, kurių metu galima bus laimėti vertingų prizų.. Parodos rengėjai kartu su kelionių agentūra „West Express“ pradžiugins lankytojus žaidimu „Pirk bilietą į VIVATTUR ir laimėk kelionę į Kretą su „West Express“. Laimingasis bus apdovanotas kelione dviem į Graikiją, Kretos salą.

Valstybinis turizmo departamentas ir UAB „Visus plenus“ rinks ir apdovanos VIVATTUR dalyvius šiose nominacijose: įdomiausia VIVATTUR 2011 kelionė Lietuvoje; įdomiausia VIVATTUR 2011 kelionė į užsienį; įdomiausia VIVATTUR 2011 lankytina vieta užsienyje (skiriama užsienio dalyviams).

Parodoje mielai laukiami senjorai, moksleiviai, studentai bei gidai – jiems sudarytos sąlygos aplankyti parodą už pusę kainos. Ta pati sumažinta kaina galios ir OMNI ID kortelių turėtojams. „Laisvalaikio“ kortelių savininkams – įėjimas nemokamas.

Informacija apie parodą VIVATTUR 2011 nuolat atnaujinama interneto svetainėje http://www.vivattur.lt/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41316819sec.