Prie Vilniaus Akropolio plaks didžiausia Lietuvos krepšinio širdis

Gegužės 8 d., sekmadienį, 12 val., aikštėje prie sostinės „Akropolio“, krepšinio gerbėjai iš visos Lietuvos kvies užsienio krepšinio aistruolius atvykti į Lietuvą – Europos krepšinio širdį. Čia, didžiausios krepšinio gerbėjų bendruomenės „Krepšinio širdis“ įkūrėjas, Lietuvos krepšinio rinktinės fotografas Tomas Tumalovičius inicijuoja analogų mūsų šalyje neturėjusį įvykį – apie 1000 žmonių sustos į gyvą „Krepšinio širdį“, simbolizuojančią lietuvių meilę krepšiniui. Lietuvos rekordų registravimo agentūra „Factum“ fiksuos daugiausiai vienoje vietoje susirinkusių žmonių, pasipuošusių krepšinio atributika. Dalyvių registracija vyksta www.krepsiniosirdis.lt/rekordas

Pasipuošusi Lietuvos krepšinio sirgalių simbolika, širdies forma stovinti žmonių minia, visomis Europos krepšinio čempionate dalyvausiančių šalių kalbomis kvies krepšinio gerbėjus atvykti į Lietuvą – Europos krepšinio širdį. Frazė „Laukiame Jūsų Lietuvoje – Europos krepšinio širdyje“ bus perskaityta 21-a kalba. Milžinišką širdį iš sraigtasparnio ir nuo „Akropolio“ stogo filmuos profesionalūs operatoriai. Unikalus vaizdo klipas bus išplatintas Europos žiniasklaidai.

„Krepšinio aistruoliai yra didelė jėga, – įsitikinęs T. Tumalovičius, – o visi kartu, vienijami meilės krepšiniui, mes galime parodyti pasauliui savo šalies unikalumą. Esu įsitikinęs, jog idėja suburti sirgalius į gyvą, pulsuojančią širdį pasiteisins, ir šia kūrybinga akcija, neleisdami milijonų, geriausiai išreklamuosime Lietuvą bei padėsime užpildyti šalies sporto arenas Europos krepšinio čempionato metu“.

T. Tumalovičius sako, kad krepšinio treneris Kęstutis Kemzūra taip pat buvo išreiškęs norą dalyvauti renginyje, tačiau paaiškėjo, jog tądien bus išvykęs, todėl pažadėjo su į aikštę susirinkusiais krepšinio sirgaliais būti nors mintimis.

Pasak Lietuvoje įsikūrusios bendrovės „IDS Borjomi Europe“ generalinio direktoriaus Irakli Bokuchava, prie tokio rekordo „Borjomi” nusprendė prisidėti matydami, kokias emocijas Lietuvoje kelia krepšinis. „Esu sužavėtas – niekur Europoje nemačiau tokio pamišimo dėl šios sporto šakos, tik Lietuvoje. Galiu pažadėti, jog pats asmeniškai pasirūpinsiu, kad žinia apie šį rekordą kuo plačiau pasklistų ir Gruzijoje, kur krepšinio populiarumas dar tik auga”, – teigia I. Bokuchava.

„Mūsų visų širdys šią vasarą ir rudenį plaks krepšinio ritmu, tad tai ir parodykime pasauliui. Todėl kviečiame vilniečius ir miesto svečius prisijungti prie šios įspūdingos akcijos ir sustoti į vieną didelę krepšinio širdį, – sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

Bendruomenė „Krepšinio širdis“ vienija 69 tūkst. krepšinio gerbėjų, kurie bendrauja socialinio tinklo „Facebook“ svetainėje, adresu www.facebook.com/krepsiniosirdis. Čia jie gali rasti ne tik unikalių kadrų ir reportažų iš rungtynių, bet ir garsiausių Lietuvos krepšininkų asmeninio gyvenimo akimirkų, kuriomis jie patys dalinasi.

Krepšinio treneris Kęstutis Kemzūra kviečia dalyvauti renginyje: www.youtube.com/watch?v=HvBwe03DDpk&feature=player_embedded

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17158508sec.