Kauno oro uostas toliau auga

Kauno oro uostas užkariauja pigius skrydžius besirenkančių keleivių simpatijas. Per pirmąjį 2011 metų pusmetį Kauno oro uostas aptarnavo 438 780 keleivių, tai beveik 40 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Skrydžių skaičius per pirmąjį šių metų pusmetį padidėjo 20 proc. iki 4498.


Ypatingai pastebimas skrydžių poilsinėmis kryptimis populiarumas: Graikijos Rodo ir Koso salas, Alikantę Ispanijoje bei romantiškąjį Paryžių, daugiausia atvykstančių turistų sulaukiama iš Suomijos, Norvegijos, Švedijos. Keleiviai iš kaimyninių šalių, t.y. Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos šią vasarą taip pat dažniausiai renkasi keliones į Graikiją ir Prancūziją.

Kauno oro uoste per pirmuosius šešis mėnesius aptarnautų aviacinių krovinių skaičius liko stabilus, aptarnauta 1858 tonų krovinių. Balandžio mėnesį pradėti krovinių operatorius „Hoptrans Logistics" tiesioginiai krovininius skrydžiai iš Šanchajaus į Kauną jau sulaukė savo klientų rato, Baltijos regione unikalų reisą įvertino ir kaimyninių šalių verslininkai, ženkliai greičiau gaunantys reikalingas prekes iš Kinijos. Skubių siuntų vežėjų „UPS" ir „TNT" rezultatai taip pat stabilūs, metų gale tikimasi viršyti praėjusiais metais pasiektus rezultatus.

 
 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20699406sec.