Hanzos dienų simbolis - Gyvybės medis kauniečius džiugins iki lapkričio mėnesio

Kauno miesto vadovai nusprendė, kad gegužės mėnesį Kaune vykusių tarptautinių Hanzos dienų šventės simbolis - Gyvybės medis ir toliau puoš Rotušės aikštę bei džiugins miestiečius.

„Hanza Kaunas 2011" simbolis - 14 metrų aukščio lietuviškas gyvybės medis-laivas buvo papuoštas 176 Hanzos miestų herbais. Medis buvo pastatytas toje vietoje, kur kiekvienais metais yra papuošiama Kalėdų eglė.

Šį simbolį kūrė ir puošė dailininkė Jolanta Šmitienė.

Miesto merui Rimantui Mikaičiui ir jo pavaduotojui Povilui Mačiuliui šis medis primena įspūdingą šventę, kuri mūsų mieste įvyko vos prieš kelis mėnesius.

„Norėtųsi, kad Gyvybės medis Rotušės aikštėje stovėtų ir krepšinio čempionato metu", - išsakė savo nuomonę vicemeras P. Mačiulis.

Miesto vadovai svarstė galimybes, kaip Gyvybės medį pritaikyti čempionatui, galbūt jį dekoruojant čempionate dalyvaujančių šalių vėliavomis. Buvo pasiūlyta iš viso statyti naują simbolį. Tačiau šių idėjų nuspręsta atsisakyt, o medį išsaugoti tokį, koks jis yra.

„Čempionato metu Rotušės aikštėje bus pastatyta scena, kuri bus papuošta čempionato atributika, todėl nereikia perkrauti gyvybės medžio, o palikti jį tokį, koks yra", - sakė meras R. Mikaitis.

Artėjant Kalėdoms, Gyvybės medžio pagrindinė konstrukcija bus išardyta, paliekant tik laikančiąją konstrukciją. Gyvybės medžio vietoje įsikurs naujas medis - Kalėdų eglė.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22888994sec.