Aleksote atidengta skulptūra Vytautui Didžiajam

Minint Žalgirio mūšio 601 metines Aleksoto seniūnijos ir bendruomenės pastangomis pastatytas paminklas Vytautui Didžiajam.

Paminklo iniciatorius ir drožėjas, tautodailininkas, aplinkosaugininkas aktyvus visuomenininkas Universiteto gatvės gyventojas Algimantas Kulieša.

Prie šios visuomeninės iniciatyvos įgyvendinimai labai prisidėjo UAB „ Požeminiai darbai", UAB „Nydija" bei Aleksoto bendruomenės centras.

„Džiaugiamės, kad iniciatyvių žmonių dėka ir mūsų įmonių supratingumu ir pagalba galima padaryti daug puikių, nesavanaudiškų darbų", - sakė Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Pasidžiaugti nauju kūriniu atvyko Kauno miesto tarybos nariai Simonas Kairys ir Kazimieras Nausėda, Lietuvos Respublikos Seimo narys Rytas Kupčinskas.

Sveikinimo žodžius tautodailininkui tarė ir Lietuvos Vytautų Klubo garbės prezidentas Vytautas Juodka. Istorinę Žalgirio mūšio reikšmę priminė Vytauto Didžiojo karo muziejaus istorikas Algimantas Daugirdas.

Atidengiant skulptūrą buvo iššautos trys salvės už Vytautą Didįjį, už Žalgirio mūšį, už Lietuvą. Jas atliko Divizijos Generolo Stasio Raštinio puskarininkių mokyklos Salvės grupė. Prie šventinės nuotaikos puikiai derėjo Zapyškio kultūros centro folklorinio ansamblio „Altinė" atliekamos dainos. Renginį savo vedimu ir skaitomomis eilėmis sušildė aktorius Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20451593sec.