Vilnius ruošiasi krepšinio fiestai

Artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui, vyksiančiam rugpjūčio 31-rugsėjo 18 d., Vilniaus barai, kavinės, naktiniai klubai rengiasi sutikti gausų sirgalių būrį. Savo duris plačiai atveria ir rinkos senbuviai, ir naujokai.

Jau šį rugpjūčio 26 d., duris atvers „247“ – naujo formato klubas Lietuvoje. Klubas pačiame miesto centre – Gedimino pr. 2. Vieta puikiai žinoma ir vilniečiams ir miesto svečiams, todėl klubas tikisi pateisinti savo vardą – „247“ – ir neužverti durų visą parą vykstant 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatui.

 

„247“ rugpjūčio 31 d., trečiadienį, pradeda ilgiausiai Lietuvoje truksiantį vakarėlį – „Grand orange fever“. Ilgiausias, nes truks be pertraukos net tris savaites. „Ištisą parą veikiantis klubas – naujas veiklos formatas Lietuvoje. Tikimės, kad tai patiks vilniečiams ir svečiams, krepšinio fanams. Norime parodyti, kad Vilnius yra draugiškas ir linksmas miestas, ir pramogų čia ne mažiau nei kitose Europos šalyse“, - sako Alkas Paltarokas, vienas „247“ savininkų.

Tuo tarpu „Gedimino 9“ terasos vadovas Arnoldas Zariakinas mano, kad pasiruošta artėjančiam čempionatui gerai: „Padidinome stalų skaičių, pastatatėme daugiau televizorių, įdarbinome daugiau aptarnaujančio personalo. Tikimės didelio lankytojų skaičiaus. Atėję sirgaliai gaus pačias geriausias emocijas“. Pašnekovas paminėjo ir tai, kad jo vadovaujama įstaiga nesistengs papildomai uždirbti iš sirgalių tik dėl to, kad vyksta kreopšinio šventė – kainos bus kaip įprasta.

„La Boheme“ savininkas Aido Akcijonaičio nuomone, krepšinio kraštligė yra gerai, tačiau jos tiek, kad net ir per daug nesistengiant galima pasiekti norimą efektą: „Dirbsime kaip visada, ir lankytojų lauksime, kaip visada. Ypatingų akcijų, kainų didinimų neplanuojame, nes manome, kad tai būtų nesąžininga. Tikimės sulaukti daugiau lankytojų, o krepšinio karštligės nepastebėti tiesiog neįmanoma – ji visur.“

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19259405sec.