Sho Asano ir ansamblio turas po Baltijos šalis

Renginiai, skirti Diplomatinių santykių tarp Japonijos ir Lietuvos 20-mečiui paminėti, tęsiasi!

Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos fondas Lietuvos žmonėms dovanoja vieno geriausių ir talentingiausių jaunosios kartos shamisen (japoniška tristygė liutnia) atlikėjo Sho Asano ir ansamblio pasirodymus Kaune ir Vilniuje!

Koncertų metu klausytojais turės išskirtinę galimybę susipažinti su tradiciniais Japonijos muzikos instrumentais: shamisen, shinobue ir shakuhachi (japoniškos fleitos). Atlikėjai maišo tradicinių instrumentų skambesį su moderniais pop ir jazz muzikos stiliais, bei įjungia tradicinius šokius į bendrą pasirodymą.

Pirmoji pasirodymų dalis skirta Tohoku regiono liaudies muzikai. „Liaudies muzika – tai muzika, gimusi iš Japonijos žmonių gyvenimo. Pažvelgę į liaudies dainų tekstus, pajusime išreikštus japonų jausmus ir požiūrį į gyvenimą. Pavyzdžiui, kai japonai prieš valgį sako „su malonumu pasivaišinsiu“ (itadakimasu) ir po valgio – „ačiū už skanų maistą“ (gochisousama deshita), jie išreiškia savo padėką žmonėms ir gamtai. Dėl gamtos malonės, dėka šeimos, giminaičių, draugų, vadovų, ūkininkų ir žvejų galime mėgautis maistu ir gėrimais. Viskam rodyti savo dėkingumą – tai, mano manymu, yra per amžius nekintantis japoniškumas. Apie tai kalbanti liaudies muzika, dainomis perteikia japonų dvasią, japoniškumą, ar dar plačiau – žmogiškumą.” (Sho Asano)

Antrojoje dalyje prie tradicinių japoniškų instrumentų prisijungs fortepijonas ir mušamieji. Tsugaru shamisen atsiskleis per pop ir džiazo muziką.

Sho Asano yra laimėjęs ne vieną muzikinį konkursą, o būdamas vos 14-os metų tapo jauniausiu prestižinio „Visos Japonijos Tsugaru shamisen“ konkurso nugalėtoju. Jo muzikinis kelias prasidėjo vos sulaukus 5-erių metų, kai įtakotas senelio pradėjo mokytis groti tsugaru shamisen.

Koncertai vyks:

Kaune

Rugsėjo 19 d. 19:00 val. „Girstučio“ kultūros ir sporto centras (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas)

Vilniuje

Rugsėjo 20 d. 18:30 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos „Šokio teatras“ (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius).

Renginiai yra nemokami!

Tačiau vietų skaičius yra ribotas.

Todėl bilietą į koncertą Kaune galite atsiimti “Girstučio” kasose, kurios dirba II-VI 14:00-18:00 val. ir 2 val. pries renginį.

Daugiau informacijos:

www.girstutis.lt  

Tel. 837 45 44 80

Dėl nemokamų bilietų į koncertą Vilniuje kreipkitės į Japonijos ambasadą :

Tel.: +370 5 231 0462 el.paštas: [email protected] Adresas: M.K. Čiurlionio 82b, Vilnius

 

Platesnės informacijos apie Japonijos ambasdos organizuojamus renginius, skirtus paminėti Diplomatinių santykių tarp Japonijos ir Lietuvos 20-ies metų jubiliejų, ieškokite Japonijos ambasados tinklalapyje, adresu www.lt.emb-japan.go.jp/.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12309909sec.