Ramybės galerijoj atidaroma Lidijos Skačkauskaitės-Kuklienės paroda

Rugsėjo 24 d. (šeštadienį) 17 val. „Ramybės galerijoje“ (Vytauto g. 35, Palanga) atidaroma kretingiškės dailininkės Lidijos Skačkauskaitės-Kuklienės personalinė kaligrafijos ir tapybos darbų paroda „Langas“. Paroda skirta menininkės jubiliejui.

Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė. „Langas“

Dailininkė Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė parodoje „Langas“ eksponuoja tai, ką jai pavyko sukurti per eilę dešimtmečių. Grafinėse kompozicijose ji įkomponuoja kaligrafiją, kuri sustiprina meninę kūrinio formą. Juolab, kad kaligrafija autorei padeda išreikšti įvairias nuotaikas. Todėl akylus žiūrovas čia pastebės grakščią liniją bei precizinį atlikimą. Taip pat jis atkreips dėmesį į subtilų komponavimą.

Natūralu, kad ne tik grafikoje, bet ir tapyboje L. Skačkauskaitė-Kuklienė ieško harmonijos. Jos kūryboje nėra drastiškų, šokiruojančių formų. Kitaip sakant, dailininkė ieško ir suranda įspūdingus spalvinius santykius ne vien tapyboje. Gebėjimas sukurti nuotaiką, simbolines ar kitokias semantines užuominas, šią menininkę išskiria iš kitų šiuolaikinių dailininkų, kuriems svarbiau yra nustebinti, rėkti arba ignoruoti plačiai pripažintas menines vertybes. (A. Kuklys)

Nuotraukose: Lidija Skačkauskaitė-Kuklienė. Skrendanti žemė. 2000


 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13590002sec.