Tarp adrenalino ir ramybės - žinios iš Berlyno ir Brandenburgo

Vokietijos nacionalinė turizmo valdyba organizuoja kelionių pristatymus trijų Baltijos valstybių sostinėse. „VisitBerlin“, „Tourism-Marketing Brandenburg“, „Steigenberger Hotel Group“ ir „AirBaltic“ pristatys jums nuostabiąją Vokietijos sostinę Berlyną, istorinį Potsdamo miestą ir niekada nesikeičiantį Brandenburgą, kur jūsų lauks begalinės verslo, atostogų ir pramogų galimybės. Lengvai pasiekiamas Berlynas bei netoliese esantys Potsdamas ir Brandenburgas puiki vieta išvykai – stulbinančios vietos visai čia pat! Po pristatymų mes kviečiame jus pietų, per kuriuos galėsite pasišnekučiuoti su reklaminės išvykos dalyviais jums įdomiomis temomis. Mes taip pat rengiame loteriją – tad nepraraskite galimybės laimėti savaitgalį Berlyne ir Potsdame!

Pristatymas su vaišėmis vyks: 2011-10-25, antradienį, 12.00 val. „Radisson Blu Lietuva Hotel“ konferencijų centre Vilniuje, Lietuvoje Registracija ir dalyvavimas yra nemokami (for press and tourism trade only).

Jeigu jums būtina išsamesnė informacija, kreipkitės:

Eva Altenburga Vokietijos nacionalinės turizmo valdybos PR agentūra

El. paštas: [email protected]

 

Eva Altenburga, Vokietijos nacionalinės turizmo valdybos PR agentūra

El. paštas: [email protected]

Telefonas: +37129209100

VISIT BERLIN

VisitBerlin – tai jūsų patikimas partneris, suteikiantis visas turizmo paslaugas sostinėje ir jos apylinkėse. Mes siūlome: apgyvendinimą ir bilietus pavieniams asmenims bei grupėms. Ekskursijų, pervežimų ir gidų užsakymas. Berlyno „WelcomeCard“ ir „Museum Pass“ kortelės. Berlyno suvenyrai, reklaminė medžiaga ir informacija apie prekių kainas.

POTSDAMAS-BRANDENBURGAS – VISKAS APLINK BERLYNĄ

Tai visų jūsų kelionių Brandenburge ir Potsdame bičiulis.
- Ekskursijos į Potsdamo pilis ir sodus.
- Išvyka valtimi per Šprėvaldo (Spreewald) draustinį.
- Teminės ekskursijos Potsdamo kino studijos šimtmečio proga ir Prūsijos karaliaus Frydricho II 300-ųjų gimimo metinių proga.
- Kambarių rezervavimas įvairių kategorijų viešbučiuose, pilyse, sanatorijose.
- Kompetentingi gidai, kalbantys jūsų gimtąja kalba

STEIGENBERGER HOTEL GROUP

„Steigenberger“ – tai vardas, reiškiantis aukščiausios klasės Europos viešbučius, išsiskiriančius neprilygstamu svetingumu ir puikiomis paslaugomis jau daugiau kaip 80 metų. Visi „Steigenberger Hotel Group“ viešbučiai, tiek tradiciniai, tiek modernūs, gali išpildyti pačius didžiausius mūsų klientų lūkesčius. Mūsų prekių ženklais „Steigenberger Hotels“ ir „InterCity Hotels“ pažymėtas viešbučių tinklas leis jums pasirinkti patogią nakvynę Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Olandijoje ir Egipte.

AIR BALTIC CORPORATION

„AIR BALTIC CORPORATION“ („airBaltic“) – tai 1995 m. įkurta akcinė bendrovė. 2010 m. „airBaltic“ pervežė daugiau kaip 3 mln. keleivių. „AirBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš visų trijų Baltijos šalių sostinių. Šiuo metu „airBaltic“ užtikrina susisiekimą su Vokietijos miestais iš Rygos (Latvija), Vilniaus, Kauno, Palangos (Lietuva) ir Talino (Estija).

germany 

VOKIETIJOS NACIONALINĖ TURIZMO VALDYBA

Jau 60 metų Vokietijos nacionalinė turizmo valdyba dirba kartu su Federaline vyriausybe skatindama turizmą Vokietijoje. Visame pasaulyje ji siūlo įvairaus pobūdžio keliones į Vokietiją. Ji siūlo didžiulį ir patrauklų paslaugų asortimentą: Vokietija – tai atostogų šalis. Nuo 1999 m. Vokietijos nacionalinė turizmo valdyba taip pat remia ir skatina vidaus turizmą iš vieno šalies regiono į kitą. Vokietijos nacionalinė turizmo valdyba glaudžiai bendradarbiauja ir palaiko artimus partnerystės ryšius su visų lygių Vokietijos turizmo industrija.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12195492sec.