Vilnius – atsinaujinusioje turizmo svetainėje

2012-uosius metus pasitinka atnaujinta Vilniaus turizmo informacijos centro interneto svetainė www.vilnius-tourism.lt. Keletą mėnesių trukęs svetainės modernizavimas buvo vykdomas siekiant atitikti šių laikų interneto tendencijas ir patraukliau pristatyti miesto turizmo išteklius. Sukurtos aiškios sąsajos, jungiančios Vilniaus turizmo, renginių ir konferencijų biuro svetaines, padės turistams ir turizmo srities profesionalams patogiai rasti ieškomą informaciją.

Atnaujintoje svetainėje siekta pristatyti praktinę informaciją atvykusiam ar dar tik planuojančiam atvykti turistui, todėl vadovautasi aiškumo principu pateikiant būtiniausią informaciją – kaip atvykti, kaip rasti nakvynės vietą, ką aplankyti mieste, kaip praleisti laisvalaikį, kur pramogauti ar apsipirkti. Svetainėje taip pat galima užsisakyti įvairias turizmo paslaugas: nakvynę, ekskursiją, Vilniaus miesto kortelę, audiogidą, pasirinkti geriausią viešojo transporto maršrutą pagal ieškomą kelionės tikslą. Atsižvelgiant į šiais metais planuojamus tiesioginius skrydžius, sujungsiančius Vilnių ir Paryžių, bei prancūzakalbių turistų atsiliepimus, greta lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbų, svetainėje įvesta ir šeštoji – prancūzų – kalba.

Tobulinant svetainės funkcionalumą atlikta ir daugiau papildymų. Žurnalistai, turizmo verslo atstovai nuo šiol galės patogiai naudotis atskira svetainės rubrika „Spaudai“. Šioje dalyje pristatoma video medžiaga, nuotraukos, leidiniai, statistiniai duomenys. Visus turizmo leidinius galima interaktyviai vartyti internete arba atsisiųsti į kompiuterį. Ypač džiugi naujiena, kad specialius tekstus apie miestą sutiko paruošti rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, įdėjusi dalelę savo miesto suvokimo, matymo ir meilės. Šie tekstai jungia visas grandis – istoriją, kultūrą, meną, daugiatautiškumą ir asmenybes, garsinusias miestą už Lietuvos ribų.

Svetainėje sukurtas naujas įrankis „Mano Vilnius“ padės susiplanuoti savo viešnagę mieste – dominančius lankytinus objektus su aprašymais galima pažymėti ir įsikelti į rubriką „Mano Vilnius“. Čia išsaugotą informaciją patogu atsispausdinti arba persiųsti į savo pašto dėžutę.

Kartu su atnaujinta svetaine pristatomas ir naujas turizmo produktas – audiogidas mp3 formatu – patogus būdas miestą pažinti savarankiškai. Internetu parsisiųstas audio įrašas, išsaugotas telefone ar mp3 grotuve, taps gidu po Vilniaus Senamiestį. Kartu su audio įrašu pateikiamas žemėlapis padės keliauti siūlomu maršrutu ar išsirinkti įdomiausias vietas.

2011-aisiais metais svetainė www.vilnius-tourism.lt buvo gausiai lankoma tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių. Bendras apsilankymų skaičius siekė apie 350 tūkst., iš kurių 230 tūkst. sudaro unikalūs lankytojai. Sulaukta per 1 mln. 240 tūkst. puslapių peržiūrų. Svetainėje naršė turistai iš 90 pasaulio valstybių. Didžiausias lankomumas buvo pastebimas iš Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, D. Britanijos, Latvijos, Baltarusijos, Italijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Prancūzijos. Vis dažniau svetainė pasiekiama ir per išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius, užfiksuota daugiau kaip 7, 4 tūkst. lankytojų, iš jų – 6 tūkst. unikalių lankytojų, 20 tūkst. puslapių peržiūrų.

Ieškokite Vilniaus turizmo naujienų ne tik svetainėje www.vilnius-tourism.lt, bet ir Facebook puslapyje Vilnius Tourism!

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13140893sec.