Novaturas šiemet pasiūlė 16 naujų pažintinių kelionių krypčių

Lietuvaičiai vis labiau linkę iš anksto planuoti ne tik poilsį, bet ir pažintines keliones, rodo pirmieji 2012 metų pažintinių kelionių pardavimų rezultatai. Pasak didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturas“ vadovų, iš anksto planuoti tokias keliones masina palankios išankstinio pirkimo sąlygos, ilgas kelionių sezonas, didelė pažintinių kelionių autobusu ir lėktuvu įvairovė bei pristatyti nauji maršrutai. Tokių šiemet „Novaturas“ pristatė net 16 – šeši iš jų autobusu, dešimt – lėktuvu.

Pažintinių kelionių autobusu naujienos šiemet lietuviams leis susipažinti su Šiaurės Italija, Maskva, Škotija, Anglija, Vokietija ir Čekija. Tuo tarpu lėktuvu tautiečiai be ankstesnių krypčių galės išvykti į pažintines keliones Pietryčių Turkijoje, Kipre, Sicilijoje, Kroatijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje ir dviem skirtingais maršrutais Graikijoje.

Pažintinės kelionės lėktuvu šiemet ypač populiarios – keliautojai jas renkasi dvigubai aktyviau, nei pernai.

„Šiemet, vos prasidėjus išankstiniams pardavimams, lietuviai itin aktyviai renkasi pažintines keliones vasarai. Ankstesniais metais šiais privalumais pasinaudoti spėję keliautojai ne tik sugrįžta ir šiemet, bet apie tai papasakoja ir draugams bei artimiesiems, tad išankstinių pardavimų populiarumas kasmet auga. Be to, galimybė sugriuvus planams pasikeisti kelionę į kitą, veikia kaip draudimas, leidžiantis drąsiau įsigyti pažintines keliones“, - teigia „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Be to, pasak „Novaturo“ vadovo, išankstinį pažintinių kelionių planavimą lemia ir tokios svarbios detalės, kaip galimybė pirmiesiems pasirinkti vietą autobuse arba simbolinė pradinė įmoka.

Anot jo, ypač didelio susidomėjimo sulaukia pastarųjų kelių sezonų naujovė – galimybė pažintines keliones derinti su poilsiu. Viena populiariausiųjų tokių kelionių yra išvyka autobusu į Šiaurės Italiją, kur, susipažinus su krašto įdomybėmis, atsikvėpti galima prie Adrijos jūros.

„Poilsio keliones renkasi norintys visiškai atsipalaiduoti atostogų metu, jas praleisti ramiau, tuo tarpu pažintinės kelionės vilioja tuos, kuriems didžiausias poilsis – naujų vietų pažinimas, bendravimas ir naujos pažintys kelionės metu. Matydami, kad atsiranda vis daugiau norinčių suderinti šiuos skirtingus atostogavimo būdus, išplėtėme tokių kelionių paklausą“, - teigia L. Aldonis.

Lyginant su dviejų pastarųjų metų rezultatais, 2012 metų populiariausios pažintinių kelionių autobusu kryptys išlieka panašios. Atostogų žemėlapyje paklausiausi lieka Viduržemio jūros regionas bei Prancūzija.

„Trečius metus iš eilės tarp kelionių autobusu pirmauja Italijos ir Kaprio salos lankymas. Lietuviai taip pat mielai renkasi Paryžių ar Kroatiją, atranda Prancūziją ir Luaros slėnį“, – teigia L. Aldonis.

Kalbėdamas apie pažintinių kelionių lėktuvu tendencijas, L. Aldonis pastebi itin didelį naujų krypčių populiarumą.

„Populiariausiųjų sąraše įprastai būna Portugalija, Turkija ir Ispanija. O išankstiniame 2012 metų kelionių pardavime kol kas lyderių pozicijas užima kelionės lėktuvu į Sicilijos salą, Turkiją bei Graikiją“, - vardina L. Aldonis.

Iš viso „Novaturo“ pažintinių kelionių pasiūloje – 57 maršrutai autobusu ir 16 kelionių lėktuvu. Planuojama, kad šiemet su „Novaturu“ atostogaus per 100 tūkst. turistų iš Baltijos šalių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13355899sec.