Kelionių pirkimas internetu Lietuvoje pernai augo išaugo 8 kartus

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ praėjusiais metais internetu pardavė 8 kartus daugiau kelionių nei 2010-aisiais. Tokį internetinės prekybos šuolį kelionių organizatorius aiškina patrauklesnėmis kainomis bei patogesniu ir greitesniu pirkimo būdu. „Novaturas“ planuoja ir daugiau savo paslaugų pasiūlyti įsigyti internetu.

„Perkant internetu kelionių kaina įprastai būna keliais procentais žemesnė, be to, prekyba internetu išaugo dėl savo paprastumo ir patogumo – neišėjus iš namų galima pasitarti su konsultantais, čia pat paieškose susirasti viešbučių aprašymus ir nuotraukas, kurie taip pat labai daug lemia renkantis poilsio vietą“, - teigia „Novaturo“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Sigita Dabulė.

„Kartais svarbūs net tokie nedideli privalumai, kaip galimybė iki paskutinės išankstinio pardavimo minutės užsisakyti keliones – tokių pavyzdžių turime ir šiemet, kai Lietuvoje ir Estijoje paskutinės kelionės buvo nupirktos likus vos 1-3 minutėms iki vidurnakčio, kada baigėsi specialių pasiūlymų galiojimas. Toks pirkimas įmanomas tik internetu“, - sako S. Dabulė.

Kasdien „Novaturo“ svetainėje apsilanko tūkstančiai lankytojų, todėl potencialūs pirkėjai čia ieško ir kitų turistų nuomonių apie viešbučius ir kurortus. Pasak S. Dabulės, savotišku keliautojų forumu tapusi svetainė yra naudinga net ir tiems, kas nesinaudoja „Novaturo“ paslaugomis, tačiau internete aktyviai ieško informacijos apie užsienio šalis ir kurortus.

Didžiausią paklausą perkant internetu praėjusiais metais turėjo poilsio kelionės į Antaliją (Turkija), Kretos salą (Graikija) ir Hurgadą (Egiptas).

„Sėkmingi poilsio kelionių internetu pardavimų rezultatai ir jų augimas mums leidžia planuoti internetinių paslaugų plėtrą – jau artimiausiais mėnesiais žadame ir daugiau mūsų siūlomų paslaugų perkelti į internetą“, - teiga „Novaturo“ atstovė.

Šiuo metu „Novaturo“ svetainėje galima ne tik įsigyti poilsio kelionę, bet ir užsisakyti automobilio stovėjimo vietą oro uoste, pasikonsultuoti su kelionių agentūrų atstovais. Įmonės planuose – pažintinių, autobusu, lėktuvu ir tolimųjų kraštų kelionių bei draudimo polisų įsigijimas internetu.

Anot S. Dabulės, bendras „Novaturo“ kelionių internetu pardavimas trijose Baltijos šalyse išaugo 4,4 karto.

Audience.lt duomenimis, pagal lankomumo rodiklius „Novaturo“ internetinė svetainė patenka į populiariausių lietuviškų svetainių šimtuką.

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ būsimam vasaros kelionių sezonui siūlo 15 poilsio kelionių krypčių: Turkija, Bulgarija, Kreta, Rodo ir Koso salos bei Chalkidikės pusiasalis Graikijoje, Kroatija, Maljorka, Andalūzijos regionas Ispanijoje, Kipras, Sicilija, Portugalija, Egiptas ir kt. – tai daugiau nei iki šiol plačiausią pasirinkimą turėjusio 2007-ųjų vasaros sezono metu.

Planuojama, kad šiemet vasaros kelionių sezono metu su „Novaturu“ ilsėsis 90 tūkst. poilsiautojų iš Baltijos šalių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


Novatours
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.185606sec.