Kaune skinasi kelią nauja turizmo kryptis – ekoturizmas

Ekoturizmas vis ryžtingiau skinasi kelią Kaune. Naujos turizmo krypties idėjas ir šį pavasarį įkurtą ekoturizmo centrą kauniečiams birželio 22 d. pristatė bendrovė „Babilonas LT".

Drauge su entuziastais įveikę simbolinį turą dviračiais, bendrovės vadovai, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Viešbučių asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė iškilmingai atidarė pirmą Lietuvoje ekoturizmo centrą, organizuojantį dviračių turus. Centro šeimininkai miestiečiams pristatė pažintinius maršrutus po Kauną, Kauno regioną ir Lietuvą. Bendrovės vadovų teigimu, suformuotas paslaugų paketas apims aktyvias pramogas, maitinimą ir transportavimo paslaugas.

Gavusi paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, bendrovė įsigijo 50 kokybiškų dviračių, kuriais galima važinėti ne tik mieste, bet ir leistis į ilgų distancijų keliones. Tikimasi, kad naujos turizmo paslaugos pritrauks ekoturizmo mėgėjų iš Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Olandijos, Latvijos.

Ekoturizmo entuziastai vertina ne patogų-vartotojišką poilsį, bet natūralios gamtos pažinimą, jos grožį ir virsmą skirtingais metų laikais. Turistinių kelionių organizatoriai siekia kiek įmanoma mažinti poveikį aplinkai, gamtos neteršiančias pramogas organizuoja mažai paliestose gamtinėse teritorijose neeikvodami gamtinių išteklių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12214589sec.