Festivalis «Operetė Kauno pilyje» džiugins dvi dienas

Festivalio „Operetė Kauno pilyje" melodijos Kaune skambės švenčiant Valstybės dieną - liepos 6-7 d. Miesto gyventojai ir svečiai bus kviečiami nemokamai klausytis koncertų istorinėje miesto vietoje - Kauno pilies prieigose.

„Festivalis jau tapo Valstybės dienos šventės tradicija ir pagrindiniu akcentu. „Operetė Kauno pilyje" - tai malonus susitikimas ne tik su žymiausiais Lietuvos operos dainininkais, bet ir svečiais, atlikėjais iš kitų valstybių. Tai - dvasios atgaiva skambant nuostabiai muzikai", - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.
Liepos 6 d., 20 val., kauniečius džiugins operos, operetės ir miuziklo vakaras „Kauno pilies muzika". Valstybės dienos proga skambės gražiausios arijos ir duetai iš operų, operečių, miuziklų, juos papildys šokio meistrų atliekami choreografiniai numeriai.

Vakaro metu džiugins ne tik svečiai iš užsienio - Erika Fenton, Bódi Barbara, Károlos Pelleris, Dávidas Szabas, - bet ir garsiausi Lietuvos atlikėjai: Virgilijus Noreika, Vytautas Juozapaitis, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Kęstutis Alčauskis, Evelina Sašenko, Jeronimas Milius, Eugenijus Chrebtovas, Ieva Vaznelytė, Aistė Širvinskaitė, Eglė Šidlauskaitė, Mindaugas Rojus.

„Šiemet pasirodys puikūs solistai, pirmą kartą festivalio istorijoje operetės gerbėjai bus pakviesti ne tik į pamėgtus koncertus, bet ir į premjerą", - apie šių metų festivalį pasakojo vyriausiasis režisierius Kęstutis Jakštas.

Nespėjusius pasidžiaugti muzikos garsais penktadienį, festivalis „Operetė Kauno pilyje" pakvies šeštadienį, liepos 8 d., 20 val. į režisieriaus Kęstučio Jakšto dviejų dalių operetę „Karaliaus atrininkas".

Operetės „Karaliaus antrininkas" dirigentas - Virgilijus Visockis, scenografas Vaidotas Jakutis, stilistė Kotryna Daujotaitė, choreografai Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis, chormeisterė Rasa Vaitkevičiūtė. Dainuos ir vaidins G. Maciulevičius, Kristina Siurbytė, Raimondas Baranauskas, Tomas Ladiga, Žanas Voronovas, Raimonda Tallat-Kelpšaitė, Danielius Vėbra, Živilė Bosaitė, Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis.
Visą festivalio programą rasite ČIA.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42041898sec.