Kitą savaitgalį Palangoje – tūkstantis festivalio «Laumės juosta» dalyvių balsų

Palangoje jau aštuonioliktą vasarą skambės geriausių vaikų kolektyvų dainos – kitą savaitgalį į didžiausią šalies kurortą vėl pakvies tradicinis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“.
Pasak renginio organizatorės Laimos Lapkauskaitės, būtent Palangos gamta bei jūra šiam festivaliui „suteikia druskos“. „Jei „Laumės juostos“ negalėčiau rengti Palangoje, neorganizuočiau šio festivalio apskritai“, - tikino L. Lapkauskaitė.
Organizatorė atkreipė dėmesį, jog šis festivalis „Laumės juostos“ dalyviams yra dviguba pramoga – tai puiki proga vaikams ne tik pasirodyti scenoje, bet ir pamatyti jūrą. „Ji visus vilioja, kaip ir romantika, egzotika. Planavau jauniesiems dalyviams Palangoje paorganizuoti pramogų, tačiau sulaukiau vienareikšmio patikinimo – jų nereikia, nes didžiausia pramoga yra jūra“, - sakė L. Lapkauskaitė.
Savo balsais Palangą kitą savaitgalį papuoš maždaug tūkstantis jaunųjų dainininkų. Vaikų ir jaunimo koncertai su Lietuvos estrados žvaigždėmis, nuotaikinga festivalio dalyvių eisena centrinėmis kurorto gatvėmis lydint Palangos orkestrui ir, be abejo, išskirtinai šventinė nuotaika – tai jaunųjų „Laumės juostos“ dalyvių dovana palangiškiams, kurorte viešintiems bendraamžiams, jų tėvams ir visiems, neabejingiems muzikai.

18-ojo tradicinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Laumės juosta 2012“ programa (vasaros koncertų salėje):

 

Liepos 27 d.

19 val.- vaikų ir jaunimo popkolektyvai pristato šou su popžvaigždėmis. Koncerto svečiai: M. Jampolskis, Irūna, A. Pilypaitė, J. Miliauskaitė, Giulija, Vudis, Ruslanas, E. Jakštytė, R. Ščiogolevaitė, Liepa, R. Dambrauskas, Stano, Paulius, grupės „El Fuego“, „Išjunk šviesą“, „16 Hz“, „Šarkos“, „Studentės“.

 

Liepos 28 d.

17 val. – festivalio dalyvių eitynės Palangos gatvėmis (nuo centrinio įėjimo į Birutės parką Vytauto, J. Basanavičiaus gatvėmis).
17.30 val. – Palangos pučiamųjų orkestro pasirodymas prie Vasaros estrados.
19 val. – finalinis festivalio koncertas. Vaikų ir jaunimo popkolektyvai pristato šou su žvaigždėmis. Koncerto svečiai: M. Jampolskis, Irūna, Stano, D. Zvonkus, Giulija, Monika, A. Butkus, E. Sipavičius, I. Starošaitė, Bartas, Vudis, J. Miliauskaitė, Ž. Žvagulis, Paulius, Anatolijus, R. Morozovaitė, E. Jakštytė, Č. Gabalis, I. Valinskienė.

Festivalio vedėjai: aktorius M. Jampolskis ir Irūna, R. Vilkončius ir grupės „Studentės“ narė Ieva Šimkonytė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13323808sec.