Kaune vyks «Jaunimo dienos 2012»

Šią savaitę Kaune prasidės jau trečius metus organizuojamos „Kauno jaunimo dienos 2012". Jų metu metu vyks jaunimo organizacijų renginiai ir akcijos, kuriais siekiama sukurti šventę jaunimui bei atkreipti visų miesto gyventojų dėmesį į jaunąją kartą.

Lapkričio 14-oji Kaune prasidės ryškiai - Laisvės alėja bus papuošta balionais, kurie skelbs Kauno jaunimo dienų pradžią, o jaunimo renginių maratonas prasidės popiet. Renginių spektras kaip niekada platus - nuo Pasaulinės diabeto dienos minėjimo renginių iki anekdotų čempionato, pantomimos teatro ir kovinės savigynos mokymų - tad išsirinkti galės kiekvienas. Lapkričio 15-ąją jaunimas tęs iniciatyvas: vyks valgymo varžybos, akli pasimatymai ir šokių projektas, o vakare jaunimo organizacijos tradiciškai varžysis dėl šauniausios nevyriausybinės organizacijos titulo.

Penktadienį, lapkričio 16-ąją, miesto vairą į rankas perims studentai, kurie savo atstovus vienai dienai pasodins į mero ir universitetų rektorių bei kitų vadovų kėdės. 13 val. Kauno miesto savivaldybėje vyks forumas, kurio metu bus kalbama apie Kauną kaip jaunimo miestą. Pranešimus skaitys aukštųjų mokyklų atstovai, Erasmus studentai, Kauno aukštųjų mokyklų savivaldų atstovai ir miesto savivaldybės darbuotojai. Vakarop jaunimas su studentija priešaky užtvindys Laisvės alėją tūkstantine eisena su orkestru, o vakare persikels į Kauno sporto halę jaunimo dienų uždarymo koncertui su G&G Sindikatu, HappyEndless, Vidžiu, AC/DC project ir kitais atlikėjais.

„Atsakymas į klausimą, kodėl jaunimas miestui yra svarbus, nėra paprastas, tačiau kiekvienas turėtume pripažinti, kad be jaunų žmonių indėlio Kaunas nebūtų toks, koks yra šiandien. Džiugu, kad turime renginį, parodantį vieningą ir stiprų Kauno miesto jaunimą", - sakė Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" pirmininkas Mantas Jurgutis.

Kaunas - jaunimo miestas! Tad visi kviečiami pasinaudoti šia proga ir savo aktyvumu tai įrodyti. Daugiau informacijos apie visus vyksiančius renginius galima rasti internetiniame puslapyje www.kjosas.lt ir socialiniame tinkle Facebook: www.facebook.com/KaunoJaunimoDienos bei www.facebook.com/TSDKaunas

Renginio organizatoriai - Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" organizacijos narės ir Lietuvos studentų sąjunga. Renginį globoja Kauno miesto savivaldybė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14617109sec.