Kuršių nerija - viena iš šešių Baltijos regiono stebuklų

Po trijų balsavimo etapų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta Lietuvai ir Rusijos Federacijai priklausanti Kuršių nerija pripažinta Baltijos regiono stebuklu gamtos paveldo srityje. Neringos savivaldybė džiaugiasi įvertinimu bei dėkoja visiems savo balsais prisidėjusiems prie šio pasiekimo.

Baltijos jūros regionas turi ne tik bendrą istoriją, bet ir daug jį reprezentuojančių išskirtinių kultūros ir gamtos paveldo objektų. Baltijos regiono stebuklų rinkimų metu siekta išskirti šešis žinomiausius ir populiariausius. Šie objektai prisidės prie regiono identiteto stiprinimo bei garsins jį kaip turistų traukos vietą.

Rinkimų metu buvo reitinguojama daugiau nei 60 Baltijos jūros regiono turizmo objektų. Kuršių nerija jos gerbėjų dėka visų balsavimo etapų metu buvo tarp pirmaujančių. Baltijos jūros stebuklu kultūros paveldo srityje pripažintas ir Vilniaus senamiestis.

Kitais Baltijos jūros šalių stebuklais tapo Riugenas ir baltosios Riugeno uolos, Mozūrijos ežerynas, Talino senamiestis, Gdansko miestas.

Konkursas yra viena iš įgyvendinamo projekto “Inspiracijos/įkvėpimas inovacijoms-paveldo turizmas, didinant Baltijos jūros regiono identitetą (orig. Heritage tourism for increased BSR identity) veiklų. Projekte dalyvauja 22 partneriai, tarp jų ir Neringos savivaldybės administracija.

Daugiau apie rinkimus http://www.6-bsr-wonders.net/index.php

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26442719sec.