Stalo teatras dalyvaus festivalyje «Vertep» Rusijoje, Maskvoje

Sausio 8 – 13 dienomis Stalo teatras dalyvaus jau 15 metus Maskvos Valstybiniame literatūros muziejuje vykstančiame lėlių teatro festivalyje „Vertep“. Festivalis suvienija profesionalius teatrus, puoselėjančius senąsias Kalėdų tradicijas, kuriančius spektaklius kalėdinėmis, senųjų tradicijų, liaudies muzikos ir teatro temomis. Festivalį „Vertep“ organizuoja Rusijos teatro sąjunga kartu su Maskvos kameriniu teatru „Piligrimas“. Festivalyje pakviesti dalyvauti teatrai iš Rusijos, Ukrainos, Lietuvos.


Stalo teatras festivalyje „Vertep“ sausio 13 d. pristatys savo spektaklį „Avinėlio kelionė“. Šį muzikos, vaizdų ir vaidybos sinteze grįstą reginį, puikiai įvertintą publikos ir kritikos, jo kūrėjai vadina „spektakliu-regėjimu“, kuris ir yra apie tai, kad kiekvieno iš mūsų širdyje gyvena mažytis avinėlis. Spektaklio metu žiūrovai bus kviečiami jį atrasti ir drauge keliauti per pasaulio sukūrimo istoriją. Naudodamos išskirtines audiovizualines priemones – grafoprojektoriaus techniką, veiksmo tapybą bei gyvą kompozitorės ir atlikėjos Snieguolės Dikčiūtės muzikavimą – aktorės čia pat, prieš žiūrovų akis, sukuria vandenį, žemę ir dangų, žuvis, žvėris ir paukščius. Taip pat ir žmones – linksmus ir piktus, liūdinčius ir besidžiaugiančius.

Vertepas – tradicinis slavų tautų kalėdinis lėlių teatras, labiausiai paplitęs 16 – 19 amžiais. Klasikinio vertepo pagrindinis elementas mobili dviejų aukštų medinė dėžė – scena. Jos viršutiniame aukšte tradiciškai vaidinamas siužetas susijęs su kūdikėlio Kristaus gimimu, apatiniame vaidinama siužetinė linija susijusi su karaliumi Erodu ir kūdikių išžudymo istorija.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 02.10.2022 - 07.10.2022 The best place for your event ATTA Centre
The only conference centre in the Baltics, where everything is available in one place. | Žiūrėti daugiau
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 01.10.2022 - 07.10.2022 Marc Martel & QUEEN SHOW ATTA Centre
Mark Martel is a unique phenomenon - he sing like Freddie Mercury and also visually very similar to the legendary Queen soloist. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13765192sec.