Atidarytas turizmo sezonas

Šią savaitę Kaune oficialiai atidarytas 2013 m. turizmo sezonas. Jis turistus pasitinka naujomis ekskursijomis po senamiestį.

Viena pagrindinių šio turizmo sezono naujienų - nuo gegužės 2 d. startuosiančios Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro organizuojamos reguliarios ekskursijos po Kauno senamiestį. Ekskursijos anglų kalba bus vykdomos du kartus per savaitę ketvirtadieniais ir šeštadieniais, dalyvaujant bent vienam asmeniui.
Pasak Kauno turizmo informacijos centro atstovų, tokios ekskursijos ypač naudingos į Kauną atvykusiems turistams, kurie Kaune planuoja praleisti vos dieną ar dvi. Pusantros valandos trukmės ekskursijose dalyviams bus aprodoma ir pristatoma apie 15 objektų Kauno senamiestyje.

Naująjį vasaros turizmo sezoną Kaunas pasitinka su dviem kempingais. Turistinis 2 žvaigždučių kempingas įsikūręs prie Lampėdžio ežero šiais metais klientams siūlys ne tik kempingo paslaugas, bet ir atidarys kavinę, pirtį, sporto aikštyną, vaikų žaidimo aikštelę.

Kempinge Jonavos g. artimiausiu metu bus įrengtas turizmo informacinis punktas bei atlikta kompleksinė kempingo inžinerinių sistemų rekonstrukcija. Sėkmingai įgyvendinus projektą tikimasi pasiūlyti kokybiškesnes paslaugas atvykstantiesiems turistams, skatinamas ir vietinis turizmas, orientuotas į tarptautinius standartus.

Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras kartu su Kauno oro uostu balandžio 12-15 d. Kaune priėmė penkis žurnalistus iš Bristolio (Jungtinė Karalystė), kuriems buvo aprodytos miesto įžymybės, maitinimo įstaigos, pramogos, sveikatingumo paslaugos. Viliamasi, kad užsienio žiniasklaidos atstovų straipsniai bei atsiliepimai turės didelės įtakos turistų srautų iš Bristolio augimui.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.06435299sec.