Vilniuje atnaujintas Vokiečių gatvės fontanas

Vilniuje pradėjo veikti suremontuotas Vokiečių gatvės fontanas, kuriam sutvarkyti 50 tūkstančių litų skyrė bendrovė „Berlin Chemie Menarini Baltic“, prisijungusi prie projekto „Dovana Vilniui“.

„Džiaugiuosi, kad „Berlin Chemie Menarini Baltic“ prisidėjo gražinant Vilnių ir sutvarkė vieną mėgstamiausių vilniečių fontaną. Taip pat džiaugiuosi, kad sekdamos bendrovės pavyzdžiu, vis daugiau privačių įmonių, žmonių, prisijungia prie projekto „Dovana Vilniui“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Fontanui sutvarkyti ir srovei atnaujinti 50 tūkstančių litų skyrė bendrovė „Berlin Chemie Menarini Baltic“ vaistų „Prostamol Uno“ vardu. Bendrovė prisijungė prie Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ „Savanorių centras“ projekto „Dovana Vilniui“, kuriuo siekiama paskatinti asmenis, įmones ar organizacijas prisidėti kartu gražinant Vilnių.

„Be galo džiaugiamės galėdami savo įmonės dvidešimtmečio proga padovanoti dovaną visam Vilniui. Atnaujinta Vokiečių g. fontano srovė pagyvins vieną gražiausių Sostinės gatvių ir bus atgaiva ir pramoga tiek miesto svečiams, tiek gyventojams“, – džiaugėsi bendrovės „Berlin Chemie Menarini Baltic“ generalinis direktorius Algimantas Blažys.

Fontanas veiks kasdien nuo 8 iki 23 val., 21 val. bus įjungiamas jo apšvietimas. Fontano priežiūra kasmet Vilniui kainuos apie 17 tūkstančių litų.

Vokiečių gatvės fontanas visiškai atnaujintas: sumontuotas naujas baseinas, pakeisti purkštukai, vandens ruošimo, elektros tiekimo įranga, uždėta nauja granito apdaila.

Kad bus tvarkomas Vokiečių gatvės fontanas, portale http://www.lrytas.lt/ balsavo vilniečiai, rinkdamiesi tarp Vokiečių gatvė, K.Sirvydo ir Vašingtono skvero fontanų.

Vilniuje iš viso yra 12 fontanų, 9 iš jų yra veikiantys.

Primename, kad šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybės svetainėje www.vilnius.lt/dovanavilniui galima susipažinti su siūlomais dovanų paketais, kurių vertė nuo 500 Lt iki 200 000 Lt. Dovanas gali įteikti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Šiuo metu iš viso yra siūloma 100 dovanų paketų.

Svetainėje pateikiama informacija apie kiekvieną dovaną – jos vertė, vieta, brėžiniai, kokios gėlės, pavyzdžiui, gali būti pasodintos. Dovaną galima įteikti internetu, tiesiog užsiregistravus vilnius.lt/dovanavilniui ir užpildžius prašymą.

Projekto idėja kilo dar 2002 m. Pirmąsias dovanas Vilniui tuomet įteikė bendrovė „AVIVA Lietuva“, kuri Gedimino prospektą papuošė liepomis, „Sampo gyvybės draudimas“ už gėlynus Vokiečių gatvėje.

Nyderlandų karalystės ambasada 2013 metais Vilniui padovanojo 7600 gėlių. Šios gėlės pražydo Olandų žiede ir užima apie 120 kv. metrų plotą. Ši Nyderlandų karalystės ambasados dovana miestui įteikiama jau antrąjį kartą. Pirmą kartą dar 2004 metais taip Vilnius ir Lietuva buvo pasveikinti įstojimo į Europos Sąjungą proga.

2001 m. Vilniuje iškilmingai pasodinta 200 iš Japonijos atvežtų sakurų sodinukų, minint Japonijos diplomato Čijunės Sugiharos šimtąsias gimimo metines, kuris Lietuvoje gelbėjo žydus nuo nacių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40079999sec.