Chris Ruebens Ensemble programa atkeliauja į Klaipėdą

Baltijos gitarų kvarteto nario belgo Chris Ruebens praėjusiais metais suburtas ansamblis neliko vienkartinis projektas. Po pasisekusių koncertų ir šiltų publikos reakcijų šią vasarą ansamblio laukia koncertai visoje Lietuvoje, o rudenį muzikantai išvyksta į Belgiją pristatyti pirmosios savo kompaktinės plokštelės „The yellow duck“.
Muzikos ir teatro derme besidominčio muzikanto prancūziškai pavadintoje programoje CAFE MUSICALE susitinka skirtingos kultūros, išnyksta laiko ir erdvės ribos. Muzikinis koliažas ir improvizacijos nukelia klausytoją į tolimiausius kraštus, nematytas vietas, užlieja mintis vaizdais ir jausmais. Programoje skambančios Chris Ruebens kompozicijos persmelktos braziliškų ir rytietiškų ritmų, klasikos, džiazo ir bliuzo skambesio.

Chris Ruebens Ensemble nariai Chrisas Ruebensas (gitara, vokalas), Saulius Petreikis (pučiamieji), Andrius Kairys (mušamieji) ir Vytautas Bikus (klavišiniai) šią vasarą koncertuos visoje Lietuvoje. Klaipėdoje jų sulauksime jau šį šeštadienį, liepos 20 d., 20:00, parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės. Keletas Chris Ruebens Ensemble koncerto akimirkų >>>

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42999983sec.