Sukurta specialiai Jūros šventės karalystei

Paskutinįjį liepos savaitgalį Klaipėda kviečia į Jūros šventės karalystę, kurioje miestogatves vėl užlies renginių potvynis. Šiemet ypatingai pabrėžiama renginiųjūrinė tradicija ir klaipėdietiško patriotizmo aspektai. Ar jau pastebėjote, jog prie daugelio šventės renginių puikuojasi ženkliukas „SUKURTA KLAIPĖDOJE“?
Jūros šventės karalystė išsikėlė tikslą pakelti tradicinės šventės kultūrinį lygį ir padaryti ją patrauklią ne tik atvykėliams, bet ir išrankiems vietos gyventojams, pasiūlant profesionalius renginius bei plečiant renginių erdves.
Vienas jų – sukurtas specialiai Jūros šventei Danijos alternatyvaus džiazo grupės „Offpiste Gurus“ ir Klaipėdos kamerinio orkestro bendras projektas SKANDINAVIŠKAS SKAMBESYS.
„Skandinavų džiazmenai susirado mūsų orkestrą ir pasiūlė kartu atlikti įdomią programą. Ji bus netradicinio, skandinaviško skambesio. Tikiu, jog styginių orkestro dalyvavimas Jūros šventės metu vykstančiam renginiui suteiks naujų spalvų“, – sako KKO meno vadovas Mindaugas Bačkus. Skaityti plačiau >>>

Koncerto vieta: Klaipėdos koncertų salės vasaros estrada (Šaulių g. 36)
Koncerto data: liepos 27 d., šeštadienis, 22:00
Įėjimas nemokamas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20513606sec.