Naujas milžiniškų vabzdžių parkas šalia Palangos

Netoli Palangos, HBH poilsio ir pramogų komplekse, atidarytas edukacinis pramoginis parkas „Vabzdžių slėnis“. Tai pirmasis toks parkas Lietuvoje, kuriame galite pamatyti tūkstančius kartų padidintus vabzdžius, susipažinti su jų savybėmis, gyvenimo būdu, pažiūrėti edukacinius filmus ar stebėti judančius jų maketus.

Nuostabiame gamtos kampelyje, po atviru dangumi įrengtas parkas nustebins net tik vaikučius, bet ir suaugusius. Parko lankytojai galės pirmieji Lietuvoje pamatyti bei iš arti apžiūrėti profesionaliai parengtas vabzdžių kolekcijas iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių, milžiniškus judančius jų maketus, taip pat palaipioti voratinkliu, stebėti gyvų vabzdžių gyvenimą bei savaitgaliais pasiklausyti ramios „gyvos“ muzikos.

Parkas - ne tik pramoginis, bet ir edukacinis. “Gyvajame kampelyje” bus galima apžiūrėti terariume įkurdintus gyvus egzotinius vabzdžius ir kitus nariuotakojus, iš arti stebėti jų gyvenimą, elgesį, tarpusavio bendravimą. „Boružėlės namelyje“ bus rodomi dokumentiniai filmai apie vabzdžių gyvenimą, o patiems mažiausiems - animaciniai edukaciniai filmukai.

Parko lankytojus džiugins net 32 milžiniški vabzdžiųeksponatai,kai kurie iš jų – judantys. Čia išvysite ne tik gerai žinomus daug kartų padidintus vabzdžius, tokius kaip skruzdėlė, voras, drugelis, bitė, laumžirgis, bet ir egzotiškus vabalus, tokius kaip galijotas, maldininkas, gyvalazdė ir kt. Lankytojų grupėms gidas pateiks daug įdomios informacijos apie kiekvieną iš eksponuojamų vabzdžių“.

Mažieji lankytojai galės pasijausti, lyg patekę į nuostabų vabaliukų pasaulį, o tėveliai džiaugsis, matydami susidomėjusius mažylius, tuo pačiu ir patys sužinos daug įdomių bei dar nežinomų faktų apie mažuosius Žemės gyventojus.

„Vabzdžių slėnis“ – tai žinios, žaidimai ir pramogos tiek mažiesiems, tiek ir jų tėveliam

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16066599sec.