«Rafta» – plūduriuojantis festivalis Kuršių marių viduryje

Pernai organizatoriai Kuršių mariose surengė tokio pat pavadinimo vakarėlį, sulaukusį didelio lankytojų susidomėjimo, todėl „Rafta“komanda šiemet nusprendė vakarėlio ribas „praplėsti“ iki dienos festivalio. Analogų neturintis renginys vyks šeštadienį, rugpjūčio 3 d.,nuo11 iki 23 val.

„Kuršių marios yra šiek tiek primirštos bei apipintos klaidingais stereotipais. Jose mažai kas maudosi, nors vanduo yra švarus. Ši vieta yra istoriškai turtinga bei unikali savo kilme. Prieš mažiau nei 100 metų Mažosios Lietuvos gyventojai per 6-10 km pločio Kuršių marias į Neriją vesdavo arklius. Šiandien braidymas marių viduryje tampa pagrindiniu išskirtinumu šiame regione, todėl tikimės savo projektu sulaukti žmonių susidomėjimo“, – teigia pagrindinis idėjos autorius ir „Rafta“ organizatorius Algirdas Sabaliauskas.

Festivalyje dalyvauja alternatyvaus roko ir elektroninės muzikos grupės, įvairūs didžėjai. Visi atlikėjai pasirodys ant plūduriuojančios scenos, o pasibaigus festivalio programai linksmybės persikels į uostamiesčio klubus „Port“ bei „Kurpiai“ – čia dalis festivalio atlikėjų pasirodys specialiose „Raftos“ dūzgėse.

Tiksli festivalio vieta – Kuršių marių vidurys ties Kiaulės nugara (tarp Juodkrantės ir Drėvernos), kur gylis siekia apie 1,2 metro. Renginio dalyviai galės išlipti iš juos atplukdžiusių transporto priemonių ir su kitais „Raftos“ svečiais bendrauti bei šokti tiesiog vandenyje. Festivalio teritorijojebus organizuojamos vandens pramogos. Taip pat veiks greitasis vandens taksi, kurio pagalba bus galima nuplaukti į Juodkrantę ar greitai ir saugiai pasiekti bet kokią kitą Kuršių marių vietą.

Renginys visiškai nemokamas. „Norime, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasidžiaugti muzika ir nuostabiu Kuršių marių vaizdu, tikimės, kad festivalis taps gražia tradicija, dėl to renginį organizuojame visiškai nemokamai ir nesiekiame pelno“, - pabrėžia renginio organizatoriai. Vienintelis dalykas, kuriuo „Raftos“ dalyviams reikės pasirūpinti, yra vandens transporto priemonės, kuriomis jie atplauks į renginio vietą. Transportas gali būti bet koks - pačių pasigamintas, pasiskolintas ar išsinuomotas. Norintys išsinuomoti laivą sau ir savo draugams tą padaryti gali labai paprastai – organizatorių paruoštoje vandens transporto priemonių rezervavimo sistemoje www.rafta.lt, kur galima pagal savo poreikius išsirinkti vandens transporto priemonę, kuria norite plaukti į festivalį. Laivų kiekis ribotas, tad organizatoriai ragina paskubėti, kitaip vandens transporto priemonių nuoma teks rūpintis patiems. Festivalio internetinėje svetainėje taip pat galima įsigyti specialius „Raftos“ marškinėlius, kuriais vilkintys gaus nuolaidą pramogoms festivalio teritorijoje ir renginio dūzgėse.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 02.10.2022 - 07.10.2022 The best place for your event ATTA Centre
The only conference centre in the Baltics, where everything is available in one place. | Žiūrėti daugiau
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 01.10.2022 - 07.10.2022 Marc Martel & QUEEN SHOW ATTA Centre
Mark Martel is a unique phenomenon - he sing like Freddie Mercury and also visually very similar to the legendary Queen soloist. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12127686sec.