Prezidentūroje – ekskursijos ir anglų kalba

Vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems apžiūrėti Prezidento rūmus ir susipažinti su Prezidento institucijos veikla, ir toliau nuolat rengiamos nemokamos ekskursijos. Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai proga ekskursijos Prezidento rūmuose vyksta ir anglų kalba.

Ekskursijos organizuojamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Be to, nuo penktadienio, rugpjūčio 9 d., iki rugpjūčio 23 d. Prezidento rūmuose bus galima apžiūrėti ir Suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos modelį, kuris leis įsivaizduoti, kaip iš tiesų atrodo SGD terminalas.

Laivo-saugyklos modelis eksponuojamas Prezidento rūmų hole (įėjimas iš Daukanto aikštės pusės) darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadienį - nuo 10.00 iki 18.00 val. Norintiems apžiūrėti šį modelį leidimų įeiti į Prezidento rūmus nereikės.

Nuo rugsėjo 15 d. savaitgaliais Prezidentūra tradiciškai visus norinčius kvies ne tik į didįjį kiemą, bet ir į parką, kuriame eksponuojama Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių paroda. Šią parodą bus galima lankyti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12.00 iki 18.00 val. Įėjimas laisvas pro vartus iš Universiteto gatvės pusės.

Pageidaujantieji apsilankyti ekskursijoje po Prezidento rūmus turi iš anksto registruotis tel. 8 706 64 073 arba el. paštu [email protected]. Daugiau informacijos rasite Prezidentūros interneto puslapyje http://www.lrp.lt.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12877107sec.