«Paskutinės minutės» patarimus bėgikams D. Lobačevskė dalina telefonu

Savaitgalį Vilniaus maratone bėgsiantiems atletams geriausia Lietuvos maratonininkė Diana Lobačevskė dalina patarimus, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Trečiadienį viešėdama „Bitės“ skambučių centre ji teiks asmenines konsultacijas ir patyrusiems bėgikams, ir pradedantiesiems.„Dešimt dienų iki maratono reikia pailsėti ir leisti kūnui įgyti geriausią formą. Tai nereiškia, kad bėgikai turi visai nustoti bėgioti, tačiau sportuoti reikia mažiau. Dar – pradėję bėgti maratone, nesiveržkite į priekį. Savo jėgas geriausia išsaugoti paskutiniams dešimčiai kilometrų ir kovoti tuomet. Šią taisyklę dažnai primenu ir sau – neleisk, kad kiti tave blaškytų“, – sako D. Lobačevskė.
Norintiems pagerinti savo laiką ji turi vieną patarimą – daugiau treniruotis. „Nėra schemos, kaip greitai pagerinti distancijos įveikimo laiką. Bėgiodami žmonės patys pajaučia, kokia technika yra geriausia. Ir aš nebėgu kaip reikėtų, bet dėl to nesuku galvos – svarbiausia, kad bėgdama gerai jaučiuosi“, – pasakoja maratonininkė.

Pasak jos, pradėti bėgioti daug nereikia – tereikia turėti bėgimo batelius ir bėgioti bent tris kartus į savaitę. „Užtenka pabėgioti, kiek po darbų išeina, po 20-30 minučių, – tvirtina maratonininkė. – Įvairios programėlės telefone padės stebėti progresą ir papildomai motyvuos. Jei pati tik dabar pradėčiau bėgioti, ko gero, taip pat naudočiausi jomis.“

D. Lobačevskė Vilniaus maratone bėgs pusės maratono distanciją – kiek daugiau nei 21 kilometrą. Šiemet sportininkė atstovauja „Bitės“ bėgimo komandą. Ją sudaro beveik 200 bėgikų, bėgsiančių skirtingas distancijas.

„Norime, kad mūsų klientai, darbuotojai ir „Facebook“ draugai, bėgantys „Bitės“ komandoje, tinkamai pasirengtų ir gerai nusiteiktų Vilniaus maratonui. Nespėję sudalyvauti treniruotėje su Diana ar jos paskaitoje, trečiadienį dar gali spėti gauti asmeninę konsultaciją telefonu. Stengiamės savo klientams padėti visur: tiek sprendžiant kasdienius telekomunikacijų klausimus, tiek ruošiantis maratonui“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

Su D. Lobačevske susisiekti galima paskambinus nemokamu „Bitės“ klientų aptarnavimo telefonu 1501. Bėgikė visus norinčius asmeniškai pakonsultuos nuo 13 iki 17 valandos.

Rugpjūčio viduryje vykusiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate bėgant maratono distanciją D. Lobačevskė užėmė dvyliktą vietą. Tai yra aukščiausia iki šiol Lietuvos maratonininkų užimta pozicija planetos pirmenybėse. Pernai bėgdama pusės maratono distanciją Vilniaus maratone ji buvo greičiausia.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17014503sec.